جاستین بیبر پیشنهاد ۵ میلیون دلاری را رد کرد!

0

گیگر :

احتمالاً ۵ میلیون دلار برای یک اجرای ۴۵ دقیقه‌ای، بیشترین مبلغی است که تاکنون برای اجرای یک روزه به جاستین بیبر پیشنهاد شده است؛ اما جاستین این پیشنهاد را رد کرد؛ زیرا از سوی جمهوری‌خواهان ارائه شده بود.

حزب جمهوری‌خواه آمریکا از جاستین بیبر دعوت کرد در ازای دریافت ۵ میلیون دلار آهنگ‌های خود را به مدت ۴۵ دقیقه در همایش ملی جمهوری‌خواهان نزدیک استادیوم کوئیکن لونز در کلیولند ایالت اوهایو اجرا کند. با این حال، وی اجازه نداشت به دونالد ترامپ یا حزب جمهوری‌خواه آمریکا توهین کند.

اگرچه جاستین بیبر در ابتدا این پیشنهاد را بررسی کرده؛ اما مدیر برنامه‌های وی و آژانس CAA معتقد بودند این پیشنهاد ۱۰۰ درصد سیاسی است و آن را رد کردند.

بیبر در ماه آوریل درگیر خبری شده بود که به طرفداری وی از ترامپ مربوط بود. ظاهراً این خبر پس از لایک یکی از ویدئوهای ترامپ در اینستاگرام منتشر شده بود. با این حال، بیبر نمی‌تواند در انتخابات آمریکا رأی دهد؛ زیرا کانادایی است. این در حالی است که مدیر برنامه‌های بیبر، به احتمال زیاد به هیلاری کلینتون رأی خواهد داد؛ زیرا طرفدار کلینتون است و حتی در سال ۲۰۱۵ میزبان مراسمی برای جمع‌آوری پول برای نامزد حزب دموکراتیک بود.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید