جاسوسی«بی بی سی» از شهروندان به بهانه تماشای غیر قانونی برنامه‌ها

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مهر، دیلی تلگراف در گزارش خود می نویسد: ون های شبکه بی بی سی در سراسر کشور حضور خواهند داشت و اقدام به جمع آوری اطلاعات از شبکه های «وای فای» خصوصی در منازل می کنند تا افرادی که بدون دریافت مجوز برنامه های این شبکه را تماشا می کنند شناسایی کنند.

پیش از این بی بی سی از طریق دستگاه های فرکانس یاب سیار، افرادی که به وسیله تلویزیون این شبکه را نگاه می کردند اما هزینه اشتراکشان را نمی پرداختند، شناسایی و جریمه می کرد. اما این بار این شبکه در نظر دارد تا با استفاده از نسل جدید دستگاه های موسوم به «وای فای دیتکتور»، مخاطبینی که به صورت اینترنتی برنانمه های بی بی سی را تماشا می کنند اما اشتراک خود را نمی پردازند، شناسایی و جریمه کند.

به نوشته دیلی تلگراف از ماه آینده ماشین های سیار بی بی سی مجهز به دستگاه های وای فای دیتکتور برای اجرای این سیاست بی بی سی در خیابان های انگلیس به حرکت در می آیند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید