جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از تابناک، عنوان جایزه جهانی معتبری است که به مراکز برگزیده در صنعت اسپا اهدا می شود. این جایزه در بین مراکز اسپای 144 کشور در 27 زیر شاخه و پس از بررسی نوآوری، سطح کیفی خدمات، نوع طراحی فضای مراکز اسپا و استانداردهای تعریف شده توسط متخصصین، به برگزیدگان تعلق می گیرد. این جایزه به عنوان یکی از معتبرترین جوایز سالانه در زمینه اسپاهای لاکچری به شمار می رود.  هدف این جایزه جهانی، ایجاد انگیزه برای بالا بردن استانداردهای خدمات اسپا در این صنعت می باشد.
 
جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس

مرکز تن آسایی و سلامت هانا که در فضای مجازی بعنوان ژاپنی کوچک در شمال تهران از آن یاد می شود،  بعنوان اولین مجموعه از ایران نامزد دریافت این جایزه توسط The World Luxury Spa Award شده است که با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی تلاش کرده مقصدی شایسته و مناسب برای هموطنان و همچنین گردشگران خارجی باشد.

جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس
 
تجربه ی حضور در هانا خواه برای شهروندان تهرانی خواه و خواه گردشگران خارجی تجربه ای در بالاترین سطح دریافت خدمات است.

جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس

مراکز معتبری مانند  Tabacon Grand Spa Thermal Resort، the woodland spa،deep ocean spa ، The Vidago Palace Hotel Spa، THE ADDRESS DUBAI MALL و … در سال های قبلی این جایزه را به خود اختصاص دادند.

جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس
                                                     
                                             

    Woodland Spa                                                                         

جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس

Deep Ocean Spa                                                                       

جایزه جهانی گردشگری ۲۰۱۷+عکس

                                  The Address Dubai Mall Spa

هر ساله 20 مرکز اسپای لاکچری برای دریافت این جایزه جهت شرکت در مراسم سال آینده معرفی می شوند. درنظر داشته باشید، مراسم سال بعد در جولای ۲۰۱۷ در ویتنام برگزار خواهد شد.

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید