جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون 7 + تصاویر

0

اتاق خبر 24: 

تصویر جدیدی از احتمالاً آیفون ۷ پلاس ، پرچم‌دار آینده كمپانی اپل ساعاتی پیش منتشر شده است كه همراه با آن شاهد درز اطلاعات تازه‌ای از این تلفن هوشمند هستیم. یكی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی كه این هندست با نسخه اصلی آیفون 7 خواهد داشت، اضافه شدن دو دوربین در قسمت پشتی است كه مدت‌ها خبر این شایعه به گوش می‌رسد. 

این تصویر كه از نمای پشتی آیفون ۷ پلاس گرفته شده است، نشان دهنده رنگ خاكستری است كه به‌صورت سنتی در آیفون‌های اپل شاهد آن هستیم. منبع منتشر كننده این تصویر ادعا می‌كند كه این عكس را در جلسه آموزشی شركت Foxconn تهیه كرده است. 

در بررسی دقیق‌تر این تصویر نشان می‌دهد كه آیفون ۷ پلاس همراه با دو دوربین پشتی 12 مگاپیكسلی عرضه خواهد شد. این تصویر همچنین نشان می‌دهد كه جك 3.5 میلی‌متری سنتی هدفون دیگر در این محصول وجود ندارد تا مهر تأییدی بر روی شایعات چند مدت اخیر باشد. از ویژگی‌های دیگری كه این منبع آن‌ها را افشا كرده باید به بدنه ضد آب و پشتیبانی از شارژر بی‌سیم اشاره كرد.

چندی پیش اعلام شده بود كه دو گوشی هوشمند آیفون 7 و آیفون ۷ پلاس در دو مدل مختلف 32 و 64 گیگابایتی عرضه خواهند شد و خبری از مدل 16 گیگابایتی نیست. در شایعات دیگری نیز عنوان شده بود كه آیفون ۷ پلاس علاوه بر دو مدل ذكر شده، در مدل‌های 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی نیز عرضه خواهند شد. 

هرچند تا بدین لحظه هیچ‌یك از شایعات پیرامون پرچم‌داران اپل توسط این كمپانی تأیید یا تكذیب نشده است؛ اما با توجه به تصاویر تازه انتشار یافته در شبكه‌های اجتماعی می‌توان حدس زد كه محصول نهایی حتی اگر چنین چیزی نباشد، بی‌شباهت با این تصاویر نیز نخواهد بود.

 

جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون 7 + تصاویر 1

 

جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون 7 + تصاویر 2

 

جدیدترین اطلاعات فاش شده از آیفون 7 + تصاویر 3

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید