جدیدترین تصاویر از مدل جدید پورشه پانامرا!

0

نسل دوم پورشه پانامرا در تاریخ ۱۸ ژوئن وارد بازار خواهد شد، اما تصاویر آن به تدریج وارد فضای اینترنت شده‎اند. این تصاویر، دیدی گسترده از نمای خارجی و دیدی اجمالی از فضای داخلی این خودرو را به تصویر می‎کشند. بهترین خبر این است که اکنون اطلاعات کاملی را درمورد ویژگی‎های فنی این خودرو که لقب “سریع‎ترین سدان لوکس دنیا” را به آن داده‎اند، به دست آورده‎ایم.

2017-porsche-panamera-leaked-photos

تصاویر موتور این خودرو نمایانگر یک موتور ۴ لیتری توربو شارژ V8 است. این کمپانی سعی در پنهان نگه داشتن سیستم انتقال قدرت این خودرو دارد، اما پلنوم‎های دوگانه آن باعث جلب توجه می‎شود. با وجود اینکه هنوز اطلاعاتی درمورد خروجی خودروی توربو پانامرا نداریم، شایعات حاکی از آنند که این خودروی سدان به میزان قابل‎توجهی سبک‎تر شده و قدرت آن چندین اسب بخار کاهش یافته اما کیفیت عملکرد آن همچنان بالاست.

تصاویر قبلی این خودرو نشان می‎دهند که شکل ظاهری این خودرو با مدل قبلی تفاوتی ندارد. در سمت جلوی خودرو، چراغ‎های LED و دو ردیف چراغ LED کوچک در زیر آن وجود دارد. از نمای سه چهارم عقب خودرو به نظر می‎رسد که طراحی آن باریک بوده و سقف آن دارای قوسی به سمت درب صندوق عقب است. تصاویر عقب این مدل نشان می‎دهند که چراغ‎های عقب بسیار باریک هستند. اگزوزهای دوگانه در دو طرف خودرو به چشم می‎خورند و بین آن‎ها یک دیفیوزر قرار دارد.

2017-porsche-panamera-leaked-ph09otos

با تمام این تفاسیر، این عکس‎ها دید خیلی دقیقی از این خودرو را به ما نمی‎دهند، اما چشم‎انداز فوق‎العاده‎ای از آن ارائه می‎کنند. سرعت‎سنج مرکزی این خودرو تنها سرعت‎سنج آن است. در سمت چپ و راست این خودرو صفحات نمایش LCD برای ارائه اطلاعات به راننده تعبیه شده‎اند. در تصاویر صندلی عقب می‎بینیم که صندلی‎های اسپرتی برای سرنشینان جلو و سیستم سرگرمی بسیار پیشرفته‎ای برای سرنشینان عقب ارائه شده‎اند.

فقط یک هفته مانده تا جزئیات نسل دوم پورشه پانامرا برای همگان که بی‎صبرانه منتظرند، منتشر شود. اگر طاقت صبر کردن تا آن زمان را ندارید به بخش everything we know about the new sedan so far در سایت Motor1 مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید