جدیدترین دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی Hasselblad H6D-100c معرفی شد ۲۰۱۶

0

دوربین 100 مگاپیکسلی
دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی

جدیدترین دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی Hasselblad H6D-100c معرفی شد ۲۰۱۶

شاید باور نکنید ولی دوربین‌های دیجیتال هرروزه در سکوت پیشرفت چشمگیری دارند از دوربین‌های بدون آیینه شرکت پاناسونیک تا دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی شرکت Hasselblad، که یکی از معتبرترین شرکت های ساخت دوربین‌های عکاسی می‌باشد. با سخت افزار همراه باشید تا به مشخصات اوّلیه این دوربین نگاه دقیق‌تری داشته باشیم.

این دوربین دارای سنسوری از نوع CMOS  با رزولوشن ۱۰۰ مگاپیکسلی می‌باشد که می‌تواند عکاس‌های فراتر از ۸K  را شکار کند، در بخش فیلمبرداری باز این دوربین می‌تواند با رزولوشن ۴K  سی فریم با فرمت RAW ضبط کند که بسیار عالی است. درکنار این موضوع برای کسانی که محدودیت بودجه‌ایی دارند این شرکت این دوربین‌ها را در دو نوع ۵۰ مگاپیکسلی و ۱۰۰ مگاپیکسلی قرار است به بازار عرضه کند تا خریداران بتوانند با توجه به بودجه خود به خرید اقدام کنند. در قلب این دوربین‌ها از پردازشگر نسل جدید این شرکت استفاده شده که هنوز بطور کامل معرفی نشده‌اند. H6D-100c برای اتصالات از استاندارد وای-فای بهره می‌گیرد و دارای صفحه نمایش ۳ اینچی با رزولوشن ۹۲۰ هزارنقطه بر اینچ می باشد.

قطعاً می دانید که برای دستیابی به این تنظیمات نیاز به یک لنز قدرتمند هم خواهد بود، این شرکت نیز به این موضوع فکر کرده و لنزهای خانواده H  خود را معرفی کرده است که مهم‌ترین ویژگی منتشر شده از آنها فقط این است که سرعت شاتر را به ۱٫۲۰۰۰  ثانیه کاهش می‌دهد. ISO این دوربین نیز طیف وسیعی را شامل می‌شود و تا ۱۲۸۰۰ ادامه دارد و بسته به نیاز کاربران متغیر نیز می‌باشد. در پایان نیز قرار است مدل ۱۰۰ مگاپیکسل با قیمت ۳۳ هزار دلار و مدل ۵۰ مگاپیکسلی با قیمت ۲۶ هزار دلار وارد بازار‌های جهانی شود.

لینک مطلب

پاسخ دهید