جدیدترین مقایسه بنچمارک Antutu گلکسی اس ۷ اج با الجی جی ۵ و هواوی پی

0

بنچمارک Antutu گلکسی اس 7 اج با الجی جی 5 و هواوی پی
بنچمارک Antutu گلکسی اس ۷ اج با الجی جی ۵ و هواوی پی

جدیدترین مقایسه بنچمارک Antutu گلکسی اس ۷ اج با الجی جی ۵ و هواوی پی

کدام دستگاه سریع تر است؟ کدام دستگاه قدرت بیشتری دارد؟ کدام چیپست بهترین عملکرد را دارد؟ عموما این ها سوالاتی هستند که پاسخ های متفاوتی هم دارند اما در مجموع می توان گفت کدام یک می تواند بهتر از بقیه در نظر گرفته شود. این پست را می توانید به عنوان مقایسه بین چیپست اگزینوس ۸۸۹۰، اسنپدراگون ۸۲۰ و کایرین ۹۵۵ هم بخوانید! در ادامه با گیگر همراه باشید.

بنچمارک antutu از قدیمی ترین نرم افزارهای سنجش عملکرد دستگاه های موبایل است که همواره با افزایش قدرت سخت افزاری و ارایه سیستم عامل های جدید به روز می شود تا معیار مناسبی برای مقایسه بین عملکرد دستگاه های مختلف باشد. در این تست برنامه antutu را روی سه پرچمدار سال ۲۰۱۶ سامسونگ، الجی و هواوی اجرا می کنیم تا نتیجه مشخص شود. در ویدیو زیر تست antutu گلکسی اس ۷ در کنار الجی جی ۵ و هواوی پی ۹ را خواهیم دید:

 

ابتدا باید ذکر کنیم که دستگاه هواوی پی ۹ استفاده شده در این تست مدل Eva 09 است که ۳ گیگابایت حافظه رم دارد اما دستگاه های سامسونگ و الجی هر رو ۴ گیگابایت حافظه رم دارند. نکته بعدی درباره رزلوشن این دستگاه ها است که نمونه هواوی پنل FHD دارد اما دو رقیب دیگر رزلوشن QHD. نتیجه آن است که دیدیم، برای تمرکز بهتر نتیجه را در تصویر زیر نگاه کنید

بنچمارک Antutu گلکسی اس 7 اج با الجی جی 5 و هواوی پی
بنچمارک Antutu گلکسی اس ۷ اج با الجی جی ۵ و هواوی پی

در زمینه گرافیکی چیپست کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۲۰ برترین است و در زمینه پردازش مرکزی چیپست سامسونگ برتر این است، یعنی اگزینوس ۸۸۹۰. همانطور که می بینید امتیاز کلی گلکسی اس ۷ اج از دو رقیب دیگر بهتر است اما این لزوما به معنای خیلی سریع تر بودن گلکسی اس ۷ یا خیلی کند بودن هواوی پی ۹ نیست، هر چند بی تفاوت هم نیستند اما باید توجه داشته باشید در شرایط استفاده روزمره دستگاه شما همیشه تحت استرس نیست.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید