جدید‌ترین حمایت از سرهنگ علیفر/ نوشته‌ای از مرد انتقادهای کلیشه‌ای

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از خبرآنلاین، محمد سیانکی گزارشگر تلویزیونی در حمایت از همکار خود سرهنگ علیفر متنی را منتشر کرد.

سیانکی این روز‌ها انتقاد‌های زیادی از او بابت گزارش‌هایش مطرح می‌شود اما خودش این موضوع را قبول ندارد و معتقد است انتقادهای وارده بر او کلیشه‌ای شده است. سیانکی نوشت:

چند سطر در حمایت از سرهنگ

علیفر، مرد صادق و با جنبه سیما

علیرضا علیفر دوست چندین ساله

من در چند روز اخیر به جهت یک اشتباه جزئی مورد هجوم فرصت طلبان رسانه‌ها و همکاران بی‌مسئولیت مان قرار گرفت واین در شرایطی است که او صادق‌ترین و بی‌ریا‌ترین و پاک‌ترین در بین همکاران گزارشگر من است و بعد از ۲۵ سال خدمت در لباس افسر پلیس و ۲۱ سال در غالب گزارشگر و مفسر تلویزیون این مملکت هنوز اجاره نشین است و پای پیاده، در شبکه سه همه با خصوصیات او آشنا هستند و در رسانه‌ها و بین مردم هم تا حدود زیادی همه اگاه هستند متین و صبور است و مردمدار، او این بار هم مثل خیلی از مواقع مظلوم واقع شده، بدین وسیله حمایت خود را از دوست دیرینه‌ام اعلام می‌کنم.

با احترام محمد سیانکی

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید