جریان تفکر غرب در پی تغییر سبک زندگی ملت ایران است

0

گیگر:

فرمانده یگان‌های ویژه جمهوری اسلامی ایران گفت: جریان تفکر غرب در پی تغییر سبک زندگی ملت ایران است.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از ایسنا، سردار حسن کرمی در یادواره 141 شهید یگان‌های ویژه استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دو جریان در صدد تضعیف و نابودی انقلاب اسلامی برآمده‌اند، اظهار کرد: معاندین و منافقین اولین جریان بودند که بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی به ترفندها و توطئه های مختلف درصدد ترور شخصیت‌های بزرگ انقلاب و تضعیف جمهوری اسلامی ایران برآمدند.

سردار کرمی فرمانده یگان ویژه ناجا

وی افزود: جریان معاندین بود که جنگ تحمیلی را به راه انداختند و توسط دشمنان نیز تغذیه شدند اما آنها با جان فشانی‌های نیروهای جان برکف ایران اسلامی نتوانستند کاری از پیش ببرند و شکست خوردند. فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه نیز ادامه توطئه‌های همین جریان بوده است.

سردار کرمی با اشاره به اینکه جریان دوم بسیار خطرناک تر از جریان معاندین است، گفت: جریان دوم و خطرناک، جریان تفکر غربی است که بسیار نرم و موزیانه در پی تغییر تفکر و سبک زندگی مردم مسلمان ایران و فاصله انداختن بین ملت و شهدا هستند. جریان تفکر غربی هیچ پرچم و نشانه‌ای ندارد و ایستادن در برابر این جریان به مراتب دشوارتر از جریان معاندین است.

وی با بیان اینکه جریان دوم راه  و آرمان شهدا را نشانه گرفته است، اظهار کرد: این جریان اگر بتواند سبک زندگی ما را تغییر دهد برای سرنگونی نظام اسلامی نیازی به لشکرکشی نخواهد بود از این رو باید هوشیار و بسیار مقاوم باشیم. کسانی که تفکر غربی دارند مدام ما را با غرب مقایسه می‌کنند و طرفداران این تفکر هستند اما ما نمی‌توانیم از استانداردهای غربی استفاده کنیم؛ چرا که ما مسلمان و دارای فرهنگ بسیار غنی هستیم. جریان اسلام ناب محمدی همواره در برابر این دو جریان ایستاده و تاکنون نیز موفق عمل کرده است. وحدت رمز موفقیت ماست، گفت: ما در منطقه رسالت بزرگی را بر عهده داریم تا بتوانیم از تفکر ناب محمدی دفاع کنیم.

وی با اشاره به مجاهدت‌های لشکر 28 روح الله در هشت سال دفاع مقدس گفت: این لشکر جزو اولین لشکرهایی بود که در خرمشهر و آبادان جان‌فشانی کردند. اما متاسفانه نتوانسته ایم تاکنون این لشکر قوی را آن طور که باید و شاید به جامعه معرفی کنیم.

وی افزود: لشکر 28 روح الله پس از ادغام در سال 70 تبدیل به یگان‌های ویژه شد و اکنون یکی از بخش های واکنش سریع ناجا است.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید