جزئیاتی از بازی Dark Souls III

0


جزئیاتی از بازی Dark Souls III

اتاق خبر 24: 

اولین نمره از این عنوان، مربوط به مجله Edge می‌شود. در بخش مشکلات این نقد گفته شده برخی از مناطقی که در بازی وجود دارد، کاملا با محیط نسخه‌های قبلی مشابه هستند. همچنین میازاکی، کارگردان این بازی مجبور شده از مکانیک‌های بازی موفق BloodBorne استفاده کند که این موضوع می‌تواند برای طرفداران قدیمی و سر سخت سری Souls، بد جلوه شود.

سایت Gadgets 360 از بهبود بخش مبارزات بازی خبر داده است. به گفته آن‌ها، سطح طراحی‌ها و طرز برخورد و مبارزه با باس‌فایت‌ها، زمان خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین سایت Gamekult در دقایقی پیش نقد و بررسی این عنوان را منتشر کرد. Dark Souls III در این نقد مورد ستایش بسیاری قرار گرفته است. در نقد گفته شد مبارزه با باس‌فایت‌ها و طراحی محیط به خوبی ساخته شده‌اند و داستان بازی را می‌توانید نسبت به نسخه‌های گذشته، بهتر و راحت‌تر درک کنید. همچنین جهان بازی به اندازه نسخه‌های قبلی سری Souls، پیچیده نخواهد بود.

بازی Dark Souls III هم‌اکنون در کشور ژاپن در دسترس قرار دارد اما نسخه‌های غربی آن در ۱۲ آوریل سال ۲۰۱۶ (سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید نمرات را مشاهده کنید:

Edge Magazine UK : 9/10

Gamekult: 9/10

Gadgets 360: 8/10

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید