جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش / 17 مهر ماه آغاز ثبت‌نام آزمون

0

معاون رسانه‌ای آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی از 17 مهر ماه برای جذب غریب به 10 هزار واجد‌الشرایط خبر داد.

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش / 17 مهر ماه آغاز ثبت‌نام آزمونبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ رسول پاپایی معاون رسانه‌ای آموزش و پرورش در حاشیه آیین افتتاح طرح نماز در جمع خبرنگاران پیرامون وضعیت آزمون استخدامی گفت: بر اساس مجوز سازمان تجاری و استخدامی کشور بر اساس ضوابط قانونی غریب به 10 هزار واجد‌الشرایط داراری مدرک دانشگاهی از طریق آزمون کتبی و صلاحیت عمومی به استخدام آموزش و پرورش درمی‌آیند.

وی با بیان اینکه انجام معاینات پزشکی متناسب با نیاز واحد‌های آموزشی و مصاحبه استخدامی برای ورود به کلاس‌های درس لازم است، اظهار داشت: دور مهارت آموزی توسط دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی برای مشمولان برگزار شده و در نهایت به صورت پیما نی در مشاغل آموزشی استخدام می‌شوند.

پاپایی ادامه داد: تعداد چهار هزار و هفت نفر از مشمولان را خانم‌ها تشکیل دده و 5 هزار و 993 نفر بر اساس نیاز مردان هستند.

معاون رسانه‌ای آموزش و پرورش با بیان اینکه تمام پذیرفته‌شدگان ملزم به گذراندن دوره یک ساله آموزشی در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی هستند عنوان کرد: پس از مراحل انجام شده افراد بر اساس نیاز به مناطق آموزشی و به شیوه بومی گزینی استخدام می‌شوند.

وی بیان کرد: واجد‌ شرایطان پس از انتشار اطلاعیه از سوی سازمان سنجش می‌توانند از 17 مهر ماه سال جاری نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده و بر اساس پیش‌بینی‌ها 21 آبان ماه این آزمون برای متقاضیان برگزار می‌شود.

پاپایی یادآور شد: آزمون جامع در پایان دوره آموزشی یک ساله برای تمامی پذیرفته‌شدگان که قصد ورود به کلاس‌های درس را دارند الزامی است و باید گواهی موفقیت در آزمون را کسب کنند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید