جزئیات آزمون گروه هنر و زبانهای خارجی منتشر شد / انتشار کلید سوالات از 27 تیر

0

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کلید سوالات آزمون سراسری ساعت 21 روز شنبه 27 تیر ماه 95 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش بیان کرد: پس از برگزاری آزمون نتیجه اولیه آزمون 95 برای کلیه داوطلبان شرکت کننده در جلسه به صورت کارنامه در نیمه دوم مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. 

وی تصریح کرد: کلیه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند بر اساس برنامه زمانی که سازمان اعلام می کند برای مشاهده دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی و در صورت نیاز به پرینت از آن اقدام و پس از مطالعه دقیق برنامه انتخاب رشته تحصیلی و اطلاعیه منتشره سازمان در نیمه دوم مرداد 95 با رعایت کلیه ضوابط و شرایط اعلام شده نسبت به انتخاب حداکثر تا 150 کد رشته محل تحصیلی یا کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از گروه آزمایشی مجاز اقدام و  کد رشته محل های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت نمایند. 

وی ادامه داد: بر این اساس دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در کد رشته محل های تحصیلی با آزمون آن دانشگاه بر اساس نتایج آزمون 95 به طور جداگانه اقدام کنند. 

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: پس از اعلام نتایج اولیه آزمون 95 داوطلبان علاقمند به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ضرورت دارد پس از دریافت کارنامه نتیجه اولیه آزمون خود از سایت سازمان سنجش برای انتخاب کد رشته محل های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد به سایت مرکز آزمون دانشگاه مذکور مراجعه کنند. 

توکلی اظهار داشت: بر اساس زمان پیش بینی شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته متمرکز آزمون 95 اواخر شهریور ماه  از طریق سایت سازمان اعلام می شود. 

انتهای پیام/ 

 

لینک مطلب

پاسخ دهید