جزئیات اسکان موقت دانشجویان و طلاب برای نمایشگاه کتاب

0

معاون رفاهی کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب از جزئیات اسکان موقت دانشجویان و طلاب برای نمایشگاه کتاب خبر داد.

رجبعلی سالاری معاون رفاهی کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی گفت : مرحله اول ثبت نام برای اسکان موقت دانشجویان و طلاب در نمایشگاه کتاب از 2 روز پیش ( چهارم اردیبهشت ماه ) شروع شده است و با توجه به اطلاع رسانی‌ها، دانشجویان از سراسر کشور با شماره‌های مشخص شده، برای اطلاع از مدارک مورد نیاز ثبت نام تماس می گیرند.

وی با بیان اینکه مهلت دریافت اطلاعات در مرحله اول تا پایان هفته جاری است، ادامه داد: بعد از اتمام مهلت ثبت نام در مرحله اول، مرحله دوم شروع می شود که دانشجویان و طلاب به صورت گروهی و تک نفره می توانند با مدارک لازم مانند معرفی نامه از دانشگاه خود، ثبت نام کنند.

سالاری در پاسخ به پرسش خبرنگار مبنی بر اینکه چرا مهمانسرای بهشت زهرا را بعنوان محلی برای اسکان انتخاب کرده‌اند، گفت: برای سهولت دسترسی دانشجویان به نمایشگاه، مکان اسکان پژوهشکده امام خمینی (ره) در نزدیکی این حرم و نمایشگاه انتخاب شده که فضایی کاملا دانشجویی است.

معاون رفاهی کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب با اشاره به رایگان بودن هزینه اسکان دانشجویان عنوان کرد: پیش بینی ما بر این است که دانشجویان و طلاب شیرازی بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان را شامل شوند.

کفتنی است، دانشجویان شهرستانی که درخواست استفاده از اقامتگاه‌های مذکور را دارند، می توانند از طریق تماس با شماره‌های ۶۶۴۶۶۲۹۰ و ۶۶۴۶۷۶۱۵  نسبت به ثبت نام و استفاده از این اماکن اقدام کنند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید