جزئیات ثبت نام ماموریت و انتقال استادان دانشگاه آزاد در سال 95 / زمان اعلام نتایج مشخص شد

0

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از جزئیات ثبت نام ماموریت و انتقال استادان دانشگاه آزاد در سال 95 و زمان اعلام نتایج نهایی آن خبر داد.

علیرضا وحیدی مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ،درباره ثبت نام ماموریت و انتقال استادان این دانشگاه اظهار داشت: بخشنامه جدید ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 95 از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شد.

وی با اشاره به اینکه دراین بخشنامه ضوابط ماموریت و انتقال، جدول زمانبندی و نحوه بررسی درخواست متقاضیان ماموریت و انتقال و سایر موارد مرتبط اعلام شده است، افزود: تفاوتی که حداقل ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی امسال نسبت به سال قبل دارد این است که تمام امور مربوطه از طریق سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به نشانی  http://amoozesh.iau.ir صورت می گیرد و دیگر نیازی به تکمیل فرم‌ سالهای پیش در جهت موافقت واحدهای مبدا و مقصد و هیات های اجرایی، نیست.

وحیدی بیان کرد: این ثبت نام از تاریخ اول خرداد ماه آغاز شده و داوطلبان تا 20 خرداد 95 فرصت دارند در سامانه ثبت نام کنند.

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: بعد از پایان مهلت ثبت نام، واحدهای مبدا و مقصد و استان‌های مربوطه، موارد را بررسی کرده و به امور هیات علمی سازمان مرکزی ارسال می کنند.

وی درباره اعلام نتایج یادآور شد: از تاریخ 18 تیرماه لغایت پنجم مردادماه 95 نتایج از امور هیات علمی به واحدها و مراکز استان اعلام می شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید