جزئیات شست و شوی مرغ ها در سرویس بهداشتی/ متخلفان دستگیر شدند + فیلم

0

مدیر کل دامپزشکی استان تهران گفت: تصاویر مربوط به مرغ‌های قطعه‌بندی شده که چند روز پیش در شبکه های مجازی منتشر شد در مجاورت سرویس بهداشتی مربوط به رستوران میان راهی نیست و این اتفاق در شهرری رخ داده است.

محمد باقر برایی نژاد مدیر کل دامپزشکی استان تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ گفت: درپی انتشار تصاویری از مرغ های قطعه بندی شده در مجاورت سرویس بهداشتی در فضای مجازی، رستوران میان راهی و یا مرکز عرضه فراورده های خام دامی نیست بلکه مرغ های قطعه بندی شده دریک گلخانه متروکه درشهرستان ری بوده که بر اساس گزارشات مردمی و با همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی توسط دامپزشکی شهرستان ری ضبط و معدوم شده است.

وی ادامه داد: وزن محموله هزار و 660 کیلوگرم بوده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سودجو انجماد زدایی و قطعه بندی شده که در این رابطه دو نفر از صاحبان مرغ ها دستگیر و به مقامات غذایی تحویل داده شدند.

مدیر کل دامپزشکی استان تهران تصریح کرد: این مکان مورد نظر با صدور حکم قضایی پلمب گردیده است.

گفتنی است؛ مردم در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف در زمینه فرآوری ، عرضه و توزیع فرآورده های خام دامی به سامانه 1512 اداره کل دامپزشکی استان تهران و یا ادارات دامپزشکی شهرستان ها اطلاع دهند.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید