جزئیات پرونده مرحوم کیارستمی تا پایان جلسه دادگاه اعلام نمی‌شود

0

سخنگوی سازمان نظام پزشکی با اشاره به صحبت‌های اخیر وکیل پرونده مرحوم کیارستمی گفت : هیچ یک از اعضای سازمان نظام پزشکی تا اعلام نتیجه دادگاه راجع به این موضوع دیگر صحبت نمی کنند .

رضا لاری پور سخنگوی سازمان نظام پزشکی کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ با اشاره به سخنان اخیر وکیل پرونده مرحوم کیارستمی مبنی بر اعلام برخی جزئیات از این پرونده همچون وجود یک مورد قصورپزشکی و 3 مورد انتظامی ، اظهار داشت : تا زمانی که رای نهایی دادگاه در خصوص این مورد صادر نشود ، هیچ یک از اعضای سازمان نظام پزشکی از این پس راجع به پرونده آن مرحوم صحبت نمی کنند .

وی با اشاره به جلسه 31 مرداد ماه که با حضور دکتر خسرونیا، فرزند مرحوم کیارستمی به همراه وکیل وی در سازمان نظام پزشکی برگزار شد، تصریح کرد :  وکیل آن مرحوم به صراحت بیان کردند که تا زمان جلسه نهایی دادگاه نمی توان در خصوص جزئیات پرونده کیارستمی صحبت کرد در حالیکه خودشان مطالبی را در خصوص محتوای این پرونده به رسانه ها مطرح کردند و بنابر این در این خصوص و صحبت ها و ادعا های وکیل مرحوم کیارستمی هیچ اظهار نظری نمی کنیم تا زمان جلسه نهایی دادگاه. 

طی چند روز گذشته ، علی مقدس وکیل مرحوم کیارستمی در مصاحبه ای با یکی از رسانه های خبری به برخی مطالب مندرج در پرونده کیارستمی پرداخت ، مصاحبه ای که به شرح زیر است : 

وکیل خانواده عباس کیارستمی درباره موارد مطرح شده در جلسه یکشنبه 31 مرداد ماه سازمان نظام پزشکی اظهار داشت: روز گذشته شکوائیه‌ای را از طرف خانواده آقای کیارستمی همراه با وکالت نامه ارایه کردیم و امروز 31 مرداد ماه درخواست مشاهده پرونده از طرف بنده به عنوان وکیل پرونده مطرح شد که بعد از این درخواست،هم بنده و هم خانواده آقای کیارستمی برای اولین‌بار پرونده را روئیت کردیم.

 مقدس در ادامه گفت: تقاضا کردیم که تصویر کاملی از پرونده آقای کیارستمی و همین‌طور پرونده بالینی وی که براساس آن کیفرخواست صادر شده است را داشته باشیم که این تقاضا ثبت شد و قرار است در روزهای آینده کل پرونده را به ما ارائه دهند.

وی درباره جزییاتی که در پرونده مشاهده کرده‌اند،گفت: از آنجا که هنوز رای نهایی صادر نشده است،نمی‌توانیم درباره‌ی جزییات آنچه در پرونده مشاهده کردیم صحبت کنیم.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید