جزییات نشست زمین در غرب تهران+عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از تسنیم ، مازیار حسینی  درباره نشست زمین در خیابان پیامبر مرکزی واقع در غرب تهران، اظهار داشت: در محله حادثه یک نشست سطحی زمین در اثر ریزدانگی خاک و تراوش آب سطحی رخ داده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفاتی نداشته است افزود: تنها یک نفر مجروح شده که وضعیت عمومی وی خوب است. همانطور که هفته گذشته حوالی حسینیه ارشاد حفره‌ای با وسعت دو در سه ایجاد شد، هر هفته یک گوشه از تهران این حادثه تکرار می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تصریح کرد: همانطور که بارها گفته‌ام راه حل این مشکل این است که شبکه آب تهران را با اولویت به عنوان یک طرح ملی نوسازی کنیم چرا که خاک تهران از نوع سنگی نیست و دارای ریزدانه است که اگر آب وجود داشته باشد می‌تواند ریزدانه‌ها را بشوید و زیر آسفالت حفره ایجاد کند. بنابراین هر لحظه و هرجا ممکن است اتفاقی رخ دهد.

به گفته وی این حادثه هیچ ارتباطی با حفاری مترو نداشته و علی رغم اینکه نشست گاز نیز رخ داده اما خوشبختانه حادثه ای از این حیث رخ نداده است.

در همین زمینه، سایت شهرونشت هم اعلام کرد: در خیابان پیامبر مرکزی نزدیک مرکز تجاری کوروش به دلیل نشست زمین گودالی با عمق حدود 3متر ایجاد شده که یک دستگاه خودروپژو در داخل گودال افتاد و یک دستگاه پراید هم در آستانه افتادن مهار شد. خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت و تنها دو نفر کمی آسیب دیدند که سرپایی مداوا شدند.

به دنبال این اتفاق لوله گاز در این قسمت شکسته که عوامل ذی صلاح مشغول رفع مشکل هستند.در حال حاضر مکان با محصورسازی ایمن سازی شده است.

جزییات نشست زمین در تهران

جزییات نشست زمین در تهران

جزییات نشست زمین در تهران

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید