جشنواره فروش لوفت هانزا به مناسبت سال نو میلادی

0

گیگر:

236850_360.jpg
لوفت هانزا هواپیمایی آلمان به مناسبت سال نو میلادی و قدردانی از مسافران ایرانی اقدام به برگزاری کمپین آغاز سال ۲۰۱۴ نموده است.
بر این اساس مسافرانی که بلیط خود را از سایت رسمی این شرکت به نشانی lufthansa.com/iran  خریداری نمایند علاوه بر برخورداری از ۲۵% تخفیف  در قرعه کشی هفتگی یک دستگاه تلویزیون پلاسما ۴۳ اینچ نیز شرکت داده خواهند شد.

مسافران لوفت هانزا که به آمریکا و کانادا سفر مینمایند در صورت اجازه ورود به آلمان (مرز شنگن) و در صورت توقف بیشتر از ۷ ساعت در فرودگاه فرانکفورت به یکی از هتل های نزدیک فرودگاه ترانسفر شده و زمان توقف بین دو پرواز را میهمان این هواپیمایی خواهند بود.

امکان دیگری که برای خریداران بلیط Business Class لوفت هانزا فراهم شده است استفاده  رایگان  از سالن تشریفات فرودگاه امام خمینی (ره)  و پارکینگ اختصاصی آن است. شایان ذکر است  لوفت هانزا پیش از این دسترسی به سالن تشریفات را تنها برای مسافران First Class و اعضای باشگاه مشتریان کثیرالسفر خود(HON members )فراهم آورده بود.

لوفت هانزا با ۵۷ سال پرواز به تهران پرسابقه ترین خط هوایی خارجی ایران بوده  و با پروازهای روزانه خود از تهران به فرانکفورت و ۴۰۰ مقصد دیگر دارای بزرگترین شبکه پروازی شناخته شده در اروپا است .
خدمت رسانی به جامعه ایرانیان داخل و خارج از کشور را ارج می نهیم. سال نو میلادی مبارک!

طرح جدید پرداخت برخط (Online)

مسافران در زمان رزرو بلیط ‌های خود از وب سایت lufthansa.com/iran می‌توانند از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب برای پرداخت اقدام نموده و از تخفیف ویژه رزرو برخط استفاده نمایند.  این تخفیف شامل سی تا پنجاه دلار برای کلاس اقتصادی در مسیر کشورهای اروپایی ، آمریکای شمالی و جنوبی و ۱۰۰ دلار برای کلاس تجاری است.
 همچنین زمانی که بصورت برخط بلیط خود را رزرو می‌کنند ولی بصورت برخط پرداخت نمی‌نمایند، یک ایمیل تاییدیه رزرو و لینکی به درگاه پرداخت الکترونیک بانک سامان دریافت می‌نمایند. مشتریان پس از دریافت این ایمیل می توانند با کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب خود از طریق این درگاه نسبت به پرداخت اقدام نموده و بلیط الکترونیکی پس از تصدیق پرداخت از طریق پست الکترونیک برای آنها ارسال خواهد شد.  
فایل آموزشی این روش را از اینجا دریافت کنید.

ناوگان گروه هوایی لوفت هانزا در حال حاضر شامل بیش از ۷۰۰ فروند هواپیما است.علاوه بر این ۱۶۸ هواپیما به ارزش کلی ۱۷ میلیارد یورو برای تحویل بین سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ سفارش داده شده است.  این گروه پیوسته  ناوگان خود را مقرون به صرفه تر و عملیات خود را با محیط زیست سازگارتر می سازد.

جشنواره فروش لوفت هانزا به مناسبت سال نو میلادی

نوشته جشنواره فروش لوفت هانزا به مناسبت سال نو میلادی اولین بار در های برگ | مرجع سرگرمی و خبری پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید