جشنواره قلم در ایستگاه پایانی

0

رییس سازمان مدارس آموزش از راه دور از اختتامیه جشنواره قلم در 11 مرداد ماه خبر داد.

وی ادامه داد: جشنواره قلم نشان دهنده بخشی از پتانسیل مدارس آموزش از راه دور است که از طریق این جشنواره نشان داده می‌شود. 

شاهمرادی با بیان اینکه برگزاری جشنواره قلم شروع بسیار خوبی داشت و امید به چشم‌انداز مثبت آن داریم عنوان کرد: مراکز آموزش از راه دور فرصتی است تا با صرفه جویی در وقت افرادی که امکان حضور در کلاس‌های درس را ندارند به ادامه تحصیل بپردازند. 

رییس سازمان مدارس آموزش از راه دور با اشاره به اینکه بیش از 2 هزار اثر در سامانه مربوط به جشنواره ثبت شده، بیان کرد: بدون احتساب آثار تکراری هزار و 823 طرح در جشنواره شرکت کردند که به تفکیک شامل 720 طرح معلمان، 759 طرح دانش آموزی، 438 طرح خدمات، 76 طرح صنایع و 245 طرح کشاورزی است. 

وی گفت: مجموعا 26 برگزیده در روز اختتامیه معرفی می‌شوند که شامل 14 دانش آموز،‌ 9 معلم،‌ 2 نفر از اصحاب رسانه و یک خانواده است. 

شاهمرادی با بیان اینکه در این جشنواره دانش آموزان و معلمان خارج از کشور هم شرکت داشتند، اظهار کرد: بعد از معرفی برگزیدگان برای دانش آموزان مستعد برنامه‌هایی در نظر گرفته می‌شود. 

وی بیان کرد: چنانچه طرح‌های دانش آموزان به تایید صندوق تعاون امید برسد تا سقف 100 میلیون تومان برای توسعه کار دانش آموزان کارآفرین اعتبار اختصاص می یابد. 

شاهمرادی یادآور شد: از هر مرجعی که امکان حمایت از طرح‌های ارائه شده در جشنواره قلم را داشته باشد استقبال شده چرا که بسیاری از طرح‌های ارائه شده در جشنواره قلم از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. 

رییس سازمان مدارس آموزش از راه دور گفت: در روز اختتامیه علاوه بر حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان؛ نمایشگاه کوچکی نیز از آثار برگزیدگان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید