جشن آخر سال ایسر و سازگار ارقام

0

جشن آخر سال ایسر و سازگار ارقام

روز پنج شنبه 6 اسفند 94 شرکت سازگار ارقام جشن پایان سالی را در هتل اسپیناس پلاس برگزار کرد. در این گردهمایی مدیران شرکت سازگار به همراه اصحاب رسانه و جمعی از فروشندگان و فعالان بازار حضور داشتند. در ابتدا این همایش، دکتر صیف از همکاری 20 ساله فعالان بازار تشکر و قدردانی کرد.

همچنین ایشان اضافه کردند که همکاری در آینده با توان بیشتر و بهتر انجام می گیرد.

ایسر

 

ایسر

در ادامه سرکار خانم رجبی پور اماری را از وضعیت کامپیوتر ها و دیگر گجت ها در بازار جهانی دادند. طبق گفته ایشان وضعیت کامپیوتر های رومیزی از سال 2011 رو به افول است اما نمی توان این وضعیت را پایان کار کامپیوترهای رومیزی دانست.

ایسر

 

ایسر

ایشان بیان کردند در بحث رتبه بندی سیستم عامل ها در این زمان سیستم عامل اندروید در مقام اول قرار دارد و بعد از آن ویندوز و iOS قرار دارند. همچنین تا سال 2017 بیشترین میزان رشد گجت ها مربوط به اسمارت فون ها است و نمی توان از پیشرفت آن چشم پوشی کرد. خانم رجبی پور اعلام کردند که با کنترل بهتر بروی بازار و قیمت و ارائه یک استراتیژی مناسب می تواند بازار را در وضعیت بهتری قرار دهد. آقای جورج مدیر کالا در FTC وضعیت ایسر را در مناطق مختلف دنیا و منطقه اعلام کرد.

ایسر

 

ایسر

در میان صحبت های ایشان مواردی همچون تولید یک نوت بوک ایسر در هر 2 ثانیه، برتری ایسر در تولید کروم بوک ها، جایگاه مناسب و رتبه سوم این برند در تولید دستگاه های هیبریدی و کروم بوک ها، رتبه اول در تولید آل این وان ها، پرفروش ترین برند در اروپا و محصولات گیمینگ (Predator) ایده آل برای تمام گیمرها اشاره کرد. بعد از آقای جرج آقایان بهری و صادق به معرفی سری های مختلف از محصولات ایسر پرداختند و تمام گروه های این برند را با جزئیات برای حاضرین معرفی کردند. بعد صحبت در مورد ایسر نوبت به جوایز و قرعه کشی در این همایش شد و پس اهداء جوایز به فروشندگان برتر، هدایایی به قید قرعه به حضار تقدیم شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید