جشن تولد مجری تلویزیون در ارتفاء 33 هزار پایی+عکس

0

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر از برگزاری جشن تولدش در ارتفاء 33 هزار پایی در یک هواپیما داد.
وی در توضیح این عکس نوشت:

شکوه مهربانی در ارتفاع سی و سه هزار پایی
قبل از سوار شدن به هواپیما برای کاپیتان جدیدی دست تکان دادم و سلام کردم . او قهرمان نامی سالهای جنگ و استاد دانشمند خلبانی در سالهای اخیر است . بوئینگ ام دی از باند مهرآباد برخاست و بلافاصله به چپ دور زد تا در کریدور قرار بگیرد .
مطابق عادت ، مشغول موسیقی و مطالعه شدم … شب که آرام تر از پلک تو را می بندم … صدای کاپیتان جدیدی بزرگ توجهم را جلب کرد …. مسافران محترم امروز تولد آقای رشیدپور است …. بسیار ذوق کردم و صدای دستهای مردم نجیب این ذوق را دو چندان کرد . خیال کردم تمام شد … بلند شدم که از مردم تشکر کنم که مهمانداران عزیز با یک کیک بزرگ وارد سالن هواپیما شدند و صدای دست مسافران نازنین بیشتر شد . اعتراف می کنم که از شدت شگفت زدگی ، تقریبا حیرت کرده بودم که استاد بزرگوارم از کاکپیت بیرون آمد و لبخند زد و پرسید که آیا تاکنون در ارتفاع سی و سه هزار پایی غافلگیر شده بودم ؟! ایشان را در آغوش گرفتم و لحظه ای بی نظیر در تمام زندگی ام ثبت شد . لطف بی اندازه ی کاپیتان جدیدی و گروه دوست داشتنی پرواز … سعه صدر و لبخند دوستان امنیت و صد البته مهربانی و وسعت نظر مردم و مسافران با اخلاق هواپیما خاطره مرداد نود و پنج را برایم همیشگی کرد .
پی نوشت مهم : کاپیتان جدیدی عزیز ، شما در قلب و ذهن من خواهید ماند . دست پر مهرتان را به گرمی می فشارم
پی نوشت مهم تر : مردم نازنین ، به وجودتان افتخار می کنم که این گونه من را غرق مهربانی خود کردید . چقدر در پیشگاه شما شرمنده ام .
.
و ردپای معجزه در نگاه یک مردادی که از بهار جامانده بود … خودش خوب می داند

برگزاری جشن تولد رضا رشید پور در ارتفاء 33 هزار پایی

/انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید