جشن سالگرد دی لینک و ایزی

0

جشن سالگرد دی لینک و ایزی

   مراسم جشن بیست و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت ایزی و سی امین سالگرد تأسیس شرکت دی لینک که در روز 95.2.26 در هتل اسپیناس تهران برگزار گردیده،  با اعلام افزایش زمان گارانتی به 4 سال و راه اندازی باشگاه مشتریان ایزی همراه شد. این مراسم که با شرکت جمع کثیری از نمایندگان ایزی و فروشندگان محصولات دی لینک، شرکا و کارکنان این دو شرکت و جمعس از اصحاب رسانه برگزار گردید، شاهد حضور مدیران سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و تهران، اتحادیه فناوران رایانه تهران و همچنین شخصیت های مهم و تاثیر گذار صنعت IT  ایران بود.

 

  در این مراسم آقای مهندس عبدالصاحب نجفی مدیر عامل شرکت ایزی ضمن خوشامد گویی به حضار طی سخنان کوتاهی نقشه راه جدید ایزی و دی لینک را در سال پیش رو به اطلاع حاضران رساند، از جمله تأکید بیشتر ایزی و دی لینک بر فعالیتهای مارکتینگ با محور مصرف کننده نهایی، راه اندازی پرتال باشگاه مشتریان ایزی، تغییرات اساسی و افزایش زمان گارانتی محصولات و تسهیل شرایط استفاده از خدمات گارانتی ایزی. همچنین با توجه به تغییرات در رأس دفتر دی لینک ایران از زحمات 10 ساله آقای نیما مجاهد تقدیر و تشکر به عمل آوردند. پس از ایشان آقای هریسون آلبرت ، مدیر دی لینک خاور میانه و آفریقا با معرفی آقای مهندس محمد امین خلیفه زاده به سمت مدیریت دفتر دی لینک ایران، برای ایشان آرزوی موفقیت نمود. سپس با همکاری آقای خلیفه زاده به معرفی محصولات و نقشه راه دی لینک برای سالهای پیش رو پرداختند. بر همین اساس، دی لینک با توجه به تعمیرات تکنولوژی و نیازهای مبرم مصرف کنندگان، به ارائه محصولات متنوع 4G و 3G و همچنین نسل جدید محصولات وایرلسAC  با سرعتها و پهنای باند بسیار بالا، تجهیزات اینترنت اشیاء برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی پرداخته و تنوع این رده از محصولات را افزایش خواهد داد. در ادامه هدایای ویژه برندگان جشنواره مهر ایزی که عبارت بود از مبلغ ده میلیون وجه نقد به هریک از دو نفر برگزیده این جشنواره و هدایای مخصوص برندگان جشنواره نوروز 95 ایزی اهدا گردید.

براساس همین گزارش از ابتدای سال 95 محصولات ADSL دی لینک، دارای 3 سال گارانتی  شامل یکسال گارانتی تعویض و سایر محصولات دارای دو سال گارانتی می باشند که با عضویت و ثبت محصول خریداری شده  طی یک ماه اول پس از خرید، می توان زمان گارانتی را به مدت یکسال افزایش داد. به این ترتیب زمان محصولات ADSL  چهار سال شامل یکسال گارانتی تعویض و سایر محصولات دارای سه سال گارانتی خواهند بود. همچنین مزیت های دیگری با عضویت در باشگاه مشتریان ایزی به مصرف کنندگان خواهد رسید. از جمله دریافت خبرنامه ها و آگاهی از آخرین محصولات و آموزشی و مراسم معرفی محصولات، امکان بهره مندی از تخفیفات دوره ای در موارد خاص دیگر. در ادامه این همایش جوایز خریداران محصولات دی لینک اهدا شد.   

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید