جشن 16 سالگی شرکت سامانه سبز رایان

0

جشن 16 سالگی شرکت سامانه سبز رایان

در روز 13 اردیبهشت 95 همایشی برای جشن شانزده سالگی شرکت سامانه سبز رایان با حضور مدیران و مسئولین این شرکت و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد. در این همایش تاریخچه ای از فعالیت این شرکت (مانند راه اندازی، تعمیر و نگهداری اولین شعب کامپیوتری بانک ها) و پیشرفت آن و همچنین فعالیت های کنونی به همراه چشم اندازی از آینده مطرح شد.

گسترش روزافزون کاربرد رایانه و فناوری های مرتبط با آن و ضرورت هم افزایی توانمندی ها برای پاسخگویی به نیاز جامعه، زمینه ساز آن شد که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۹ شرکت سامانه سبز رایان پایه گذاری گردد. بنیان شرکت بر تجربیات دوازده ساله پایه گذاران آن در جایگاه مدیریت شرکت های انفورماتیک و بهره گیری از کارشناسان متخصص در این حوزه استوار بود.

از جمله فعالیت های این روزهای شرکت سامانه سبز رایان می توان به طراحی، مـشاوره و تجهیز مراکز داده، راهکارهای تهیه نسخه پشتیبان، ارائه تجهیزات و راهکارهای تلکام، راهکارهای بازیابی از حادثه و راهکارهای تداوم کسب و کار اشاره کرد. همچنین این شرکت با وجود چشم اندازی همچون تبدیل شدن به یکی از پنج شرکت خصوصی برتر ICT کشور در راستای تدارک و ارائه راهکارهای جامع مبتنی بر شبکه همگانی داده و وجود مشتریان نام آشنایی در سطح کشور، آماده است تا بیش از پیش جای پای خود را در این زمینه محکم سازد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید