جلسه بزرگداشت دهه کرامت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه برگزار گردید

0

جلسه بزرگداشت دهه کرامت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه برگزار گردید

استان‌ها > سمنان – این جلسه به ریاست علی محمد مویدی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین عربی،فاطمی بصیر امام جمعه و تنی چند از مسئولان شهرستانی برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین حجت الاسلام عربی مسئول هماهنگی برنامه های دهه کرامت استان سمنان گفت هرساله در دهه کرامت جشن هایی با عنوان زیرسایه خورشید با حضور خادمین آستان قدس رضوی در استان های کشور برگزار می گردد که این برنامه نیز از 17مرداد در استان سمنان آغاز می شود.
ایشان همچنین ادامه داد خادمین آستان قدس رضوی برنامه های متعددی در سطح استان خواهند داشت که حضور در برنامه ها،دیدار و سرکشی از محرومان و مستضعفین و همچنین مددجویان کمیته امداد و دلجویی از آنان قسمتی از برنامه های کاروان زیرسایه خورشید در استان سمنان است.وی همچنین اظهار داشت امسال 9 نفر از خادمین حرم حضرت امام رضا(ع) در قالب 2 کاروان در استان سمنان خضور می یابند.
مویدی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه با اشاره به حضور پر خیر و برکت خادمین آستان قدس رضوی در استان وشهرستان سرخه گفت:در راستای بهره وری بیشتر از این فرصت معنوی بدست آمده در سطح استان و همچنین سنوات آتی،باید با آآسیب شناسی و احصاء نکات مثبت حضور این کاروان ها گام برداریم.
وی همچنین ادامه داد برنامه های متنوعی در رزو حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان سرخه در نظر گرفته شده است تامردم هرچ بیشتر از آثار معنوی و کرامات حضرت امام رضا(ع) توسط خادمین آستان قدس رضوی بهره مند گردند.
عالی ترین مقام دولت در شهرستان سرخه همچنین اظهار داشت با همکاری اعضاء و دهیاران روستاهای شهرستان،برنامه ریزی هایی صورت گرفته که این کاروان با حضور در روستاها با خانواده های محروم و مستضعف نیز دیدار داشته باشند

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید