جلوگیری از اکران «حكايت عاشقی» در سینماهای کشور

0

به نقل از گیگر:

در یک اقدام غافلگیرانه و یک روز مانده به اکران سراسری فيلم سينمايی «حكايت عاشقی» به کارگردانی احمد رمضان‌زاده و به تهیه‌کنندگی مسعود جعفری جوزانی، از اکران این فیلم در سینماهای کشور جلوگیری شد.

 به گزارش سینماخبر،  یک روز مانده به اکران سراسری فيلم سينمايی «حكايت عاشقی» (A Tale of Love) به کارگردانی احمد رمضان‌زاده و به تهیه‌کنندگی مسعود جعفری جوزانی و در یک اقدام غیرقابل پیش‌بینی و غافلگیرانه توسط شورای صنفی نمایش، از اکران این فیلم عاشقانه در سینماهای تهران و شهرستان‌های مختلف کشور جلوگیری به عمل آمد و تاکنون هیچ توضیح مشخص و قانع کننده‌ای به شرکت «جوزان فیلم» پخش‌کننده آن ارائه نشده است.

در این زمینه، اعتراض شرکت «جوزان فیلم» پخش‌کننده فيلم سينمايی «حكايت عاشقی» در سینماهای کشور، به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شده است و متتظر تصمیم نهایی مسئولان سینمایی این وزراتخانه هستند.

   

اکران سراسری و عمومی «حكايت عاشقی» قرار بود از روز چهارشنبه 27 آبان‌ جاری توسط شرکت پخش «جوزان فیلم» در سینماهای تهران و شهرستان‌های مختلف کشور آغاز شود، ولی بنا به دلایلی اعلام نشده از طرف شورای صنفی نمایش، از اکران آن جلوگیری شد.

در این فیلم، بهرام رادان، قطب‌الدین صادقی، بهمن زرین‌پور، شیلان رحمانی و شوان عطوف بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون اقلیم کردستان و عراق و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

پاسخ دهید