جمله فلسفی دروازه بان تیم ملی اسپانیا درباره داعش و هم تیمی اش!

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، چند روز پیش حملات تروریستی داعش بار دیگر تن دنیا را لرزاند و نگرانی را به دل همه انداخت. این بار هدف بلژیک بود و این اتفاق مثل حمله تروریستی به فرانسه که حین بازی فرانسه و آلمان انجام شد، بار دیگر به فوتبال هم راه پیدا کرد. خیلی ها درباره لغو بازی دوستانه بلژیک و پرتغال گفتند. حتی ابتدا تصمیم به لغو این بازی گرفته شد اما بعد دوباره مشخص شد که این مسابقه سه شنبه شب برگزار خواهد شد. اما با این تفاوت که حملات تروریستی باعث شده تا این بازی به جای بروکسل در کشور پرتغال برگزار شود.

در جریان این اتفاقات داوید دخیا دروازه بان باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی اسپانیا با اظهار نظری طنز گونه از مسلمانان دفاع کرده است. او گفته است: «سرزنش کردن همه مسلمان ها به خاطر داعش مثل سرزنش کردن همه بلژیکی ها به خاطر فلینی است!» مروان فلینی بلژیکی هم تیمی دخیا در منچستر است و دروازه بان شیاطین سرخ در این اظهار نظر شوخی جالبی با هم تیمی خودش هم انجام داده است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید