جنجال فروش میلیونی اسپرم ورزشکار معروف ایران (عکس)

0

گیگر:

خبر جنجالی که افراد معروف با فروش اسپرم های خود در آمدهای کلان به جیب می زنند!

 

 

در این روزگار عجیب و غریب خبرهایی می شنویم که نمی دانیم چگونه آن را مخابره کنیم و یا اینکه آن را باور کنیم یا نه. بد زمانه ای شده هیچ چیز سر جایش نیست برخی خبرها آنقدر تکان دهنده است که وقتی می خوانی یا می شنوی دقایقی با خودت کلنجار می روی که باید با آن چه کنیم.

 

یکی از این خبرها را نشریه وقایعه اتفاقیه در گزارشی ویژه از درآمدهای کلان مراکز ناباروری نوشته است. به گزارش ناز وب زوج هایی که بچه دار نمی شوند پس از مراجعات مکرر به پزشکان و هزینه های کلان و گزاف بابت آزمایش ها و شناسایی علل نازایی نهایتا وقتی راهکاری پیدا نشود و حتی از ‘آی وی اف’ نتوانند صاحب فرزند شوند مجبور به استفاده از اسپرم دیگران می شوند و در این میان بر اساس گزارش منتشر شده در نشریه وقایعه اتفاقیه برخی دانشمندان و چهره های سرشناس و ستاره ها نیز از محل فروش اسپرم خود به درآمد کلانی می رسند.

 

 

جنجال فروش میلیونی اسپرم ورزشکار معروف ایران (عکس)

 

در این گزارش ویژه علاوه بر اشاره به درآمدهای کلان مراکز ناباروری به درآمدزایی آنچنانی چهره های شاخصی اشاره شده که با فروش اسپرم خود چنین رزق و روزی را به خانه می برند.

 

در بخشی از این گزارش تکان دهنده از قول پرستاران یکی از مراکز ناباروری عنوان شده است که خانواده ای به اتفاق یک ورزشکار معروف به این مرکز آمدند و آنطور که من شنیده ام آن ورزشکار معروف 100 میلیون تومان از خانواده ای که اسپرم را دریافت کرده اند گرفته است.

 

مطالب مرتبط

جنجال فروش تخمک های زنان مشهور دنیا!! عکس

18 + اثرات و فواید مایع منی بر زنان

مردان چگونه مقدار اسپرم خود را افزایش دهند

اسپرم تا چند روز زنده است

بهبود کیفیت اسپرم مردان با این ماده غذایی

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید