جهان در هفته ای که گذشت از نگاه تصویر

0

جهان در هفته ای که گذشت از نگاه تصویر

در طول هفته ممکن است به دلیل مشغله کاری، عدم دسترسی به اینترنت و یا به هر دلیلی از اتفاقات مهمی که در سراسر دنیا به وقوع پیوسته است غافل شده باشید. با انتخاب مجموعه ای از تصاویر شما را در جریان مهمترین و جالبترین اتفاقات هفته اخیر قرار میدهیم.

نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالت متحده دونالد ترامپ روز چهارشنبه در ادامه نشست های انتخاباتی خود، در ساحل دی‌تونا در ایالت کالیفرنیا سخنرانی کرد.

نامزد دموکرات، هیلاری کلینتون نیز روز دوشنبه با همراهی مدیرعامل شرکت وارن بافِت در دبیرستانی در اوماها در ایالت نبراسکا سخنرانی کرد.

در روز سه شنبه همسر نخست وزیر سنگاپور، میشل اوباما، لی هسین لونگ نخست وزیر سنگاپور و باراک اوباما رئیس جمهور ایالت متحده در مراسم خوش آمدگویی رسمی از بالکن کاخ سفید دست تکان دادند.

در همین روز چتربازان در میدان سرخ مسکو در روسیه در جشن چتربازی، مهارت های خود را نشان دادند.

در خیابان های آب گرفته ی شهر صنعا در یمن، گودکان در صندوق عقب ماشین سوار شده بودند.

جنگنده های لیبیایی متحد با سازمان ملل، با تانک T-55 خود به نیروهای دولت اسلامی در شهر سِرت شلیک کردند.

پلیس لندن در جهت مبارزه با تروریسم و تهدیدات تروریستی ماموران خود را با سلاح های بیشتری به خیابان ها فرستاد.

اهالی کشمیر تصویر وزیر امورخارجه و پرچم هند را روبروی وزارت خارجه پاکستان در اسلام آباد به آتش کشیدند.

افسران پلیس مرزی اسرائیل در جریان اعتراض فعالان حقوق بشر در حمایت از زندانیان فلسطینی حاضر در زندان های اسرائیل؛ در رام الله یک عکاس فلسطینی را بازداشت کردند.

افسران پلیس مبارزه با مواد مخدر زمانیکه مشغول نگهبانی از یک آزمایشگاه تولید مواد در ایالت گواویاره در کلمبیا بودند. در حدود 104 آزمایشگاه در طول 5 روز گذشته توسط ماموران پلیس در کلمبیا منهدم شد.

در جریان درگیری در مرکز شهر سانتیاگو در شیلی یک دانشجوی معترض به سمت پلیس گاز اشک آور پرتاپ کرد. معترضان خواستار اصلاحات در قوانین آموزش و پرورش بودند که از جمله ی آنها دسترسی آزاد به مدرسه برای تمام سنین بود.

عضوی از پزشکان بدون مرز درکینشازا شهری در کنگو، در تلاش است تا پشه هایی که میتوانند تب زرد را منتقل کنند نابود کند.

ریودوژانیو و مجسمه ی مسیح خود را برای 27 مین المپیک و پذیرایی از ورزشکاران و توریست ها آماده میکنند.  

در استان هونان در چین، مردم در مناطق جذاب و دیدنی پیاده روی میکنند.

گردشگران در نزدیکی آبشاری در حومه ی اربیل در کشور عراق قایق سواری میکنند.

کیکو کاسیا دروازبان تیم رئال مادرید چهارشنبه در جریان بازی مقابل بایرن مونیخ در استادیوم مِت لایف در ایالت نیوجرسی با واکنش زیبایی مانع به ثمر رسیدن گل شد.

جت های جنگنده سوخو SU-30SM در طول بازیهای بین المللی ارتش 2016، در آسمان در خارج شهر ریازان در روسیه بصورت نمایشی به پرواز درآمدند.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید