جولان خودروهای پلاک دولتی در اماکن تفریحی تهران

0

جولان خودروهای پلاک دولتی در اماکن تفریحی تهرانسردار سید تیمور حسینی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در بخشی از گفت وگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص دور دورهای شبانه گفت: با اجرای طرح های ترافیکی پلیس و حضور اثر بخش ماموران راهنمایی و رانندگی در ساعات پایانی شب آرامش و امنیت برای شهروندان حاصل شده است، ضمن اینکه طرح های شبانه به بهبود وضعیت دور دور های رانندگان تاثیر گذاشته است.

توقیف خودروهای پلاک دولتی در صورت نداشتن مجوز

سردار حسینی در بخش دیگری از این گفت وگو تصریح کرد: بحث ممنوعیت استفاده شخصی از خودروهای پلاک دولتی در دستور کار پلیس قرار دارد و در ساعت خارج از اداری منع استفاده از این وسائل است و در صورتی که توسط بالاترین مقام ارگانی حکم یا مجوزی تایید نشود عوامل پلیس اقدام به توقیف خودروها می کنند.

وی عنوان کرد: بارها رویت شده که برخی از این رانندگان با خودروهای پلاک دولتی شبها با خانواده به تفرجگاه هایی همچون دربند، دریاچه خلیج فارس و …  می روند در حالی که این خلاف قانون است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: برابر مصوبه و تاکید دولت به پلیس کنترل دقیقی بر روی رانندگانی که استفاده شخصی از خودروهای دولتی داشته داریم.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید