جولین مور در فیلم جدید «تاد هینز» شگفت‌زده می‌شود

0

به نقل از گیگر:

«جولین مور»، بازیگر برنده اسکار هالیوود، در فیلم سینمایی «شگفت‌زده» به کارگردانی «تاد هینز» ایفای نقش می‌کند.

به گزارش سینماخبر،«جولین مور»، که در سال ۲۰۰۲ میلادی در فیلم سینمایی «دور از بهشت» با «تاد هینز»، کارگردان آمریکایی همکاری کرده بود و نامزد جایزه اسکار شده بود، اکنون نیز قرار است در فیلم سینمایی «شگفت‌زده» جلوی دوربین این کارگردان قرار گیرد.

«مور» اوایل سال میلادی جاری نیز برای بازی در نقش یک بیمار آلزایمری در فیلم سینمایی «هنوز آلیس» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

«هینز» که اخیرا فیلم سینمایی «کارول» با بازی «کیت بلانشت» از او به نمایش درآمده است، فیلم جدید خود را براساس فیلمنامه‌ای اقتباس شده از کتاب کودکانی به همین نام اثر «برایان سلزنیک»، نویسنده رمان «اختراع هوگو گابره» کارگردانی کند.

کتاب «شگفت‌زده» داستان دو شخص را روایت می کند؛ داستان رز، دختری از اهالی نیوجرزی در سال 1927 که به صورت کاملاً تصویری روایت می شود و داستان بن، پسری از اهالی گانکلینک لیک در سال 1977 که کاملاً به صورت متن به مخاطب ارائه می شود. اما در پایان هر دو داستان با هم تلاقی می‌کنند و بن و رز درمی‌یابند که چگونه داستان زندگی هر یک به دیگری ارتباط دارد.

رز ناشنواست، والدینش از هم جدا شده اند و در دوره او کسی اطلاعی از چند و چون و فرهنگ ناشنوایی ندارد. او را در خانه و جدا از دیگران نگه می دارند چرا که نگران ارتباطش با بقیه و آسیب او هستند.

بن نیز از یک گوش ناشنواست. مادرش را در یک تصادف از دست داده است. با خاله‌اش و خانواده او زندگی می‌کند و همواره مورد تمسخر اطرافیان قرار می‌گیرد.

اولین بار خبر ساخت یک فیلم براساس کتاب «شگفت‌زده» در ماه می در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم کن اعلام شد.

منبع:فارس

 

پاسخ دهید