جکی چان دوباره در دوبی فیلم مي سازد

0

به نقل از گیگر:

نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان
ذخیره

کد خبر : 91067
زمان انتشار : 20 آبان 1394 09:07:00

جكي چان در حالي دوبي را ترك كرد كه اعلام كرد به زودي براي فيلمبرداري فيلم‌هاي ديگرش باز مي‌گردد.

جکی چان دوباره در دوبی فیلم مي سازد

 به گزارش سینماخبر،جکی چان بعد از فیلمبرداری یک ماهه فیلم اکشن کمدی جدیدش با عنوان «کنگ‌فو یوگا» که قرار است سال بعد اکران شود دوبی را ترک کرد، اما به نظر می‌رسد ممکن است او به زودی بازگردد. این ستاره هنرهای رزمی در مهمانی پایان فیلمبرداری که در آن دست اندرکاران و بازیگران فیلم را جمع کرده بود گفت در آینده ترجیح می‌دهد به جای آفریقای جنوبی، که موقعیت فیلمبرداری بسیاری از فیلم‌های اخیر این بازیگر اهل هنگ‌کنگ بوده، در دوبی فیلمبرداری کند.
وقتی فیلمبرداری فیلم تمام شد، دست اندرکاران بالاخره توانستند درباره تجربه‌شان صحبت کنند. مکسین دِ وِر تهیه‌کننده می‌گوید: «جکی هیجان‌زده است. او می‌خواهد به اینجا بازگردد. او در مهمانی پایان فیلمبرداری به همه از جمله مدیر برنامه‌هایش گفت که ترجیح می‌دهد به جای آفریقای جنوبی در اینجا فیلمبرداری کند. البته بدون شک این مسئله که ما کارمان را بودجه‌ای کمتر از آنکه انتظار می‌رفت به پایان رساندیم هم خیلی کمک کرد».
چان بسیار سخت کار می‌کند و در حال حاضر حداقل پنج پروژه دیگر هم دارد که در مراحل مختلف تهیه قرار دارند و در نتیجه امارات متحده عرب ممکن است نیاز به صبر کردن به مدت طولانی نداشته باشد. دِ وِر می‌گوید: «او از همین الان یک فیلمنامه دارد که می‌خواهد برایم بفرستد».
دِ وِر که سال گذشته بخشی از تیم فیلمبرداری فیلم «خشمگین 7» بود درباره جدیدترین پروژه خود با گرمای خاصی صحبت می‌کند: «یک جو خانوادگی واقعی وجود داشت. همه در هتل شانگری-لا اقامت كردند و آنجا به همه خوش گذشت. بخشی از معامله با کارکنان چینی این بود که غذا باید تامین شود برای همین یک رستوران چینی مخصوص آن‌ها در طبقه بالا ترتیب داده شد. خود جکی خیلی نسبت به محیط اطرافش آگاه است. اگر کسی آشغالی سر صحنه می‌انداخت او آن را برمی‌داشت. عالی بود. یک نکته خیلی خوب دیگر هم سنتی است که در سینمای چین وجود دارد و اسمش کلاه شانس است. در پایان هر هفته فیلمبرداری و یک روز قبل از استراحت، جکی پول و هدیه می‌آورد و اسم هر عضو صحنه در یک کلاه قرار داده می‌شد و بعد کسی که اسمش در می‌آمد جایزه را دریافت می‌کرد. این راه خیلی خوبی برای پایان دادن به یک هفته فیلمبرداری است و من این کار را در فیلمبرداری‌های آینده‌ام انجام می‌دهم».
حضور جكي چان در دوبي با استقبال زياد طرفدارهايش روبه رو شد و در سكانسي كه قرار بود صحنه يك تصادف رانندگي در خيابان برج خليفه فيلمبرداري شود، استقبال آنقدر بود كه نظم منطقه به هم ريخت. اين در حالي بود كه خيابان منتهي به آن منطقه به مدت دو ساعت بسته شده بود. در هر حال حضور يك ماسين پليس كه لامبورگيني زرد جكي چان را اسكورت مي‌كرد، كافي بود تا توجه مردم معطوف وي شود.  
درباره فيلمنامه فيلم «گونگ فو يوگا» اطلاعات كمي در دست است و اين فيلم محصول مشتركي از هندي‌ها و چيني‌ها است و سونو سوود بازيگر باليوودي نيز چان را در اين فيلم همراهي كرده است.
«كونگ فو يوگا» ظرف 33 روز در دوبي فيلمبرداري شد و بازيگران و گروه سازنده فيلم در اين مدت از همه مناطق ديدني اين شهر ديدار كردند.
دوبي دارد روز به روز به مكان محبوب‌تري براي هاليوودي‌ها بدل مي شود و كميسيون فيلم و تلويزيون دوبي ميزبان ستاره‌هاي خارجي و گروه‌هاي سازنده‌اي است كه براي كار اين شهر را انتخاب مي‌كنند.

بانی فیلم به نقل از د نشنال

پاسخ دهید