جک S7 دیده شد؛ زیباتر از گذشته!

0

تصاویری که می‌بینید مربوط به جدیدترین محصول کارخانه‌جات کمپانی JAC در چین است. نام این محصول S7 بوده و در حال حاضر بزرگترین شاسی‌بلند تولید شده توسط کمپانی JAC است. بزودی در نمایشگاه خودروی گوانگژو رسما از JAC S7 رونمایی خواهد شد و در سه ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی، نخستین مدل‌های S7 در کشور چین به فروش خواهد رسید.

jac-s7-china-1-660x450

از ویژگی‌های JAC S7 طراحی متفاوت و مشابه جلو پنجره‌ای آن با S3 است. طراحی نمای روبرویی S7 بسیار زیبا و پویا بوده و تا مدتها تولید و حضور S7 را تضمین می‌کند! ریلهای سقف کوتاه، ولی قابل استفاده هستند؛ اما سایز چرخ‌ها و رینگ‌های در نظر گرفته شده برای S7 چندان مناسب نیست.

jac-s7-china-2-660x360

در نمای عقب نیز همانند روبروی S7، با یک طراحی بسیار خوب روبرو هستیم. چراغ‌های عقب بسیار باریک و زیبا طراحی شده‌اند و تصویری که می‌بینید،  به خوبی پویایی بصری S7 را نشان می‌دهند.

jac-s7-china-3-660x510

طراحی داخلی S7 مشابهه طراحی برخی از خودروهای مرسدس‌بنز بوده و در آن شاهد استفاده از چهار دریچه بزرگ هوا، درب‌هایی با پلاستیک براق، صفحه نمایشی در اندازه متوسط، صندلی‌هایی با روکش چرم و به رنگ قرمز و  مشکی هستیم.

jac-s7-china-4-660x453

JAC S7 به همراه یک موتور بنزینی ۲ لیتری توربو، با قدرت ۱۹۰ اسب‌بخار و در دو مدل اتوماتیک و یا دستی شش سرعته، با قیمتی در حدود ۱۰۰ هزار یوان عرضه خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید