حافظه رم DDR4 جی اسکیل با فرکانس 4133 مگاهرتز

0

حافظه رم DDR4 جی اسکیل با فرکانس 4133 مگاهرتز

حافظه های DDR4 با توجه به کاهش قیمت و افزایش تولید مدل های متنوع سبب روی آوردن کاربران به سمت پردازنده و چیپ ست های جدید اینتل گردیدند. با توجه به استقبال کاربران، شرکت های تولید کننده نیز محصولات متنوع تری نسبت به گذشته ارائه می کنند که یکی از شرکت های معتبر در این زمینه G.Skill است که بار ها رکورد فرکانس حافظه را در شرایط استاندارد و اورکلاک شکسته است. این بار کمپانی جی اسکیل با تولید دو ماژول هشت گیگابایتی DDR4 با فرکانس 4133 مگاهرتز توجه کاربران به را سمت خود جلب نموده و زنگ خطر را برای شرکت های رقیب به صدا درآورده است.

 

حافظه TridentZ جدید جی اسکیل از دو ماژول هشت گیگابایتی با فرکانس 4133 مگاهرتز تشکیل می شود و تایمینگ 45-25-25-19 را در اختیار کاربران قرار می دهد. به طور حتم تایمینگ یاد شده به همراه ولتاژ 1.40 ولت چندان مورد پسند کاربران حرفه ای نخواهد بود و همچنین نارضایتی نسبت به تایمینگ حافظه های DDR4 ادامه دارد. در بخش حافظه های چهار کاناله نیز جی اسکیل در سری TridentZ با ارائه چهار ماژول هشت گیگابایتی با فرکانس 3733 مگاهرتز با احساسات حرفه ای ها بازی می کند. تایمینگ کیت حافظه 32 گیگابایتی جی اسکیل برابر با 37-17-17-17 بوده و با ولتاژ 1.35 ولت فعالیت می کند.

 

حافظه رم جی اسکیل TridentZ

 

در تولید حافظه های جدید TridentZ از چیپ ست های حافظه با کیفیت بسیار بالای سامسونگ استفاده می شود تا در شرایط اورکلاک و کارکرد طولانی مدت با مشکل عدم پایداری مواجه نشوید. جی اسکیل از سیستمی با مشخصات مادربرد ASRock Z170 OC Formula و پردازنده Core i7-6700K به منظور تست حافظه های رم استفاده نموده و مشکلی از نظر کارکرد حافظه ها مشاهده نگردیده است.

 

حافظه رم جی اسکیل TridentZ

 

جی اسکیل برای اثبات این مورد، تست های پایداری حافظه را با کاربران به اشتراک گذاشته است. تاکنون اطلاعاتی در خصوص قیمت و زمان عرضه رسمی حافظه های جدید TridentZ جی اسکیل منتشر نگردیده است.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید