حجم فایل نصبی بازی Need for Speed مشخص شد

0

حجم فایل نصبی بازی Need for Speed مشخص شد

همان گونه که پیش تر مشخص شده بود، بازی Need for Speed بر روی کنسول های خانگی زود تر از پلتفرم PC منتشر خواهد شد و از همین رو احتمالاً هنگامی که دارندگان کامپیوتر های خانگی تازه به انجام این بازی مشغول می شوند، کنسول بازان پیش از آن ها سر تا ته خیابان های ونچورا بی را در نوردیده و کل بازی و مسابقات موجود در آن را حداقل یک بار به پایان رسانده اند. به احتمال فراوان دارندگان کنسول های خانگی از هم اکنون کنجکاو دانستن این موضوع هستند که چه میزان از فضای داخلی حافظه ی کنسول خانگی خود را باید به نصب فایل های این بازی پر هیجان اختصاص بدهند. حال شاید بتوان گفت که این کنجکاوی حداقل برای دارندگان کنسول Xbox One برطرف شده است.

شرکت مایکرو سافت به تازگی بازی Need for Speed را در استور اکس باکس خود لیست کرده است که بر اساس اطلاعات موجود در صفحه ی مربوط به این بازی، دارندگان کنسول اکس باکس وان به فضایی خالی معادل 18.18 گیگا بایت برای نصب این بازی بر روی دستگاه خود نیاز خواهند داشت. در واقع این میزان از حجم نصبی بازی Need for Speed بر روی کنسول انحصاری مایکرو سافت شاید کمتر از میزان مورد انتظار برای بسیاری از گیمر ها باشد و با توجه به ساختار گرافیکی چشم نواز این اثر و همچنین کات سین های فراوان و پویای گنجانده شده در دل آن که همگی از ساختاری سینمایی بهره می برند، انتظار می رفت که این بازی حجم بیشتری را بر روی کنسول های خانگی به خود اختصاص دهد. البته این موضوع به هیچ وجه نکته ای منفی محسوب نمی شود و به موجب این میزان از حجم فایل قابل نصب، اکنون گیمر های فعال که تجربه کردن هیچ کدام از بازی های روز را از دست نمی دهند، فضای خالی بیشتری برای نصب دیگر بازی های محبوب خود در اختیار خواهند داشت.

 need-for-speed

از سوی دیگر همان گونه که پیش تر هم در مطالب گوناگون خود به آن اشاره کرده بودیم، بازی Need for Speed اثری کاملاً آنلاین محسوب می شود و سازندگان این اثر هیچ حالت آفلاینی را در این بازی نگنجانده اند. و وقتی صحبت از عناوین آنلاین به میان می آید داغ دل گیمر های ایرانی تازه می شود و همگی به یاد سرعت لاک پشتی اینترنت خود و پینگ بسیار بالای آن می افتند. بر اساس اطلاعات موجود، حداقل سرعت لازم برای تجربه کردن بازی Need for Speed سرعتی معادل 192 Kbps خواهد بود و مسلماً دارندگان سرویس های اینترنتی با سرعت بالاتر از این مقدار (و البته پینگ مناسب) تجربه ای بسیار بهتر و روان تر را از بازی محبوب خود خواهند داشت. گفتنی است که بازی Need for Speed در تاریخ 5 نوامبر امسال بر روی دو کنسول اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و دارندگان کامپیوتر های خانگی باید برای تجربه کردن این بازی تا بهار سال 2016 میلادی صبر کنند. اگر از جمله علاقه مندان و چشم انتظاران این بازی به شمار می روید و مطالب وب سایت سخت افزار را هم دنبال می نمایید، حتماً تا کنون در سیر و سیاحت های مختلف از گاراژ Need for Speed با ما همراه بوده اید. اگر مشتاق سیاحتی دوباره از این گاراژ و آشنایی بیشتر با اتومبیل های حاضر در آن هستید در روز های آینده هم مطالب ما را دنبال کنید تا به اتفاق یکدیگر بار دیگر سری به اتومبیل های خوش رنگ و لعاب و پر سرعت حاضر در این بازی بزنیم.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید