حجم نسخه اکس‌باکس وان بازی Quantum Break مشخص گردید

0

گیگر :

تنها کمی بعد این لیست از سایت فروشگاه حذف شد اما سایت Wccftech به موقع توانست از آن تصویری تهیه کند.

در حال حاضر حجم مورد نیاز برای نصب نسخه کامپیوتری کوانتوم بریک اعلام نشده است اما می‌توان انتظار داشت که به حجم نسخه اکس‌باکس وان بازی نزدیک باشد. خبر تایید نسخه کامپیوتری بازی و حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای آن را می‌توانید در اینجا بخوانید.

شایان ذکر است که کوانتوم بریک با حجم 44.09 گیگابایتی خود حجیم‌ترین بازی منتشر شده توسط مایکروسافت روی اکس‌باکس وان به حساب نمی‌آید چرا که Halo 5: Guardians، نسخه پنجم سری نام‌آشنای هیلو، بدون احتساب تمامی بروزرسانی‌های مهم و عظیمش، 55 گیگابایت از حجم کنسول اکس‌باکس وان شما را در اختیار خود می‌گیرد. همانطور که احتمالاً خبر دارید، عنوان کوانتوم بریک در زمان عرضه علاوه بر خود بازی و گیم‌پلی آن، شامل سریالی تلویزیونی نیز می‌شود که وظیفه روایت بخشی از داستان بازی به خصوص شخصیت‌های منفی آن را بر عهده دارد. با این وجود مشخص نیست که چه میزان از این حجم اعلام شده را این سریال تلویزیونی تشکیل می‌دهد.

کوانتوم بریک در تاریخ 17 فروردین برای اکس‌باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی از زمان معرفی قرار بود تنها در انحصار کنسول بازی مایکروسافت یعنی اکس‌باکس وان باشد تا اینکه چندی پیش مایکروسافت اعلام کرد که کوانتوم بریک برای ویندوز 10 و کامپیوتر‌های شخصی نیز عرضه می‌شود. این خبر با چنان واکنش منفی و تندی از طرف دارندگان اکس‌باکس وان مواجه شد که فیل اسپنسر، رئیس بخش بازی مایکروسافت، لازم دید تا توضیحاتی را در این مورد ارائه دهد.

نسخه کامپیوتری بازی از قابلیت Cross-Save با کنسول اکس‌باکس وان برخوردار خواهد بود، به عبارت دیگر فایل‌های ذخیره بازی در هر دو پلتفورم قابل استفاده و به اشتراک‌گذاری است. کسانی که نسخه اکس‌باکس وان بازی را پیش‌خرید نمایند نیز می‌توانند نسخه کامپیوتری بازی را به رایگان دریافت کنند.

cover

پاسخ دهید