حدس بزنید نام نسخه بعدی سیستم عامل گوگل چیست؟! حتما بخونید

0

سیستم عامل گوگل
سیستم عامل گوگل

حدس بزنید نام نسخه بعدی سیستم عامل گوگل چیست؟! حتما بخونید

با توجه به سیاست‌های نام گذاری گوگل برای سیستم عامل اندروید، بدون شک حدس زدن حرف اول نام نسخه‌ی بعدی کار چندان دشواری نیست. حال موتورولا وجهه‌ای رسمی به این موضوع داده و در تبلیغات مربوط به موتو جی ۴ پلاس، به این موضوع اشاره کرده که این گوشی هوشمند به اندروید N و O بروزرسانی خواهد شد. با گیگر  همراه باشید.

به طور حتم حدس زدن حرف اول نام نسخه‌ی بعدی اندروید که پس از اندروید N توسعه خواهد یافت، چندان سخت نیست، چراکه گوگل از الگوی مشخصی که همان ترتیب حروف الفبا است، برای نامگذاری نسخه‌های مختلف سیستم عامل خود استفاده می‌کند. در این بین موتورولا با انتشار تیزری تبلیغاتی که به بیان قابلیت‌های موتو جی ۴ پلاس می‌پردازد، بصورت رسمی حرف اول نسخه‌ی بعدی اندروید را مشخص کرده است. گوگل پس از آنکه اندروید ۱.۵ را با نام اندروید Cupcake منتشر کرد، ترجیح داد تا به استفاده از نام دسرها برای سیستم عامل خود ادامه دهد که این موضوع تاکنون نیز ادامه داشته است. پس از اندروید کیک فنجانی تاکنون تاکنون ۱۱ نسخه از اندروید شامل اندروید N توسعه یافته است.

هنوز مشخص نیست که گوگل نام اندروید N را چه چیزی انتخاب خواهد کرد، اما گزینه‌های بسیار خوش مزه‌ای مطرح شده‌اند که از جمله‌ی آن می‌توان به نوتلای محبوب اشاره کرد. با توجه به اینکه موتورولا به عنوان یک تولید کننده‌ی بزرگ به این موضوع اشاره کرده، نمی‌توان این موضوع را غیرواقعی و داستان پردازی موتورولا خواند.

همانطور که اشاره کردیم، در تیزر تصویری موتو جی ۴ پلاس، منتشر شده، موتورولا به این موضوع اشاره کرده که این گوشی هوشمند به اندروید مارشمالو، اندروید N و اندروید O بروزرسانی خواهد شد. البته این موضوع شاید برای موتورولا گران تمام شود، چراکه احتمالا هنوز گوگل برنامه‌ای برای تعیین قابلیت‌ها و ویژگی‌های اندروید O در سر ندارد و شاید این گوشی هوشمند اصلا توانایی دریافت این نسخه از اندروید را نداشته باشد.

لینک مطلب

پاسخ دهید