حرف بزنم میثاقیان باید در زمین فرو برود!/ مولایی از ۲ ماه قبل با بازیکن مس در ارتباط بود

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل در خصوص اظهارات اکبر میثاقیان مبنی بر لیگ برتری شدن مس کرمان و خونه به خونه گفت: او به هر شهری که می رود چنین حرفی را می زند. از کسی که به تیم شهر خود رحم نمی کند نباید انتظار داشته باشیم به تیم خونه به خونه بابل رحم کند. میثاقیان بهتر می داند اگر سکوتم را بشکنم باید زمین کرمان باز شود و وی و مولائی در زمین فرو بروند!

وی تاکید کرد: این آقا(میثاقیان) دستش را روی قرآن گذاشت و گفت تمام تلاشش را برای موفقیت تیم به کار می گیرد. ولی ما از دو ماه قبل می دانستیم مولایی با یکی از بازیکنان مس در ارتباط است و زمینه برای حضور دوباره آنها در تیم مس فراهم شده بود.

مالک باشگاه خونه به خونه مازندران در ادامه تاکید کرد: با اینکه حتی چندین بار به آنها هشدار لازم را داده بودیم از همان زمان که متوجه موضوع شده بودیم چند تن از پیشکسوتان فوتبال بابل را در جریان گذاشتیم.

قاسم حسن زاده در ادامه افزود: این تحولات تأثیری در صعود خونه به خونه به لیگ برتر نخواهد گذاشت و ان شاالله با حمایت هواداران خونگرم مازندرانی این امر محقق خواهد شد.

مالک باشگاه خونه به خونه مازندران در پایان گفت: از هواداران خونه به خونه می خواهم با حضور در ورزشگاه هفت تیر بابل ضمن احترام به داور و تیم حریف، حمایت همه جانبه‌ای از تیم داشته باشند تا به امید خدا بتوانیم یک گام دیگر به صعود نزدیک شویم.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید