حضرت علی (ع) حامی بزرگ انسانیت است+عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از واحد اطلاع رسانی آستان علوی، ابومکصود محمد فرهاد سفیر کشور بنگلادش در عراق با حضور در نجف اشرف به زیارت بارگاه مطهر علوی مشرف شد و با تولیت آستان علوی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام حبل المتین تولیت آستان علوی طی دیدار با سفیر بنگلادش شرح مختصری از پروژه های آستان علوی را ارائه کرد و در ادامه پیرامون وضعیت مسلمانان در این کشور به گفتگو پرداختند.

در ادامه سفیر بنگلادش طی مصاحبه ای با واحد اطلاع رسانی آستان ضمن ابراز خرسندی بابت مشرف شدن به زیارت بارگاه علوی پس از چند روز از ارائه استوار نامه خود به دولت عراق از حسن ضیافت تولیت وخادمان آستان قدردانی کرد.

محمد فرهاد افزود: زیارت عتبات عالیات برایم یک رؤيا بود و امروز تحقق يافت. پس از تقدیم استوار نامه خود به دولت عراق اولین کاری که انجام دادم سفر به شهرهای عتبات و زیارت این اماکن مقدس بود واز اینکه پس از زیارت مکه مکرمه ومدینه منوره به زیارت عتبات می آیم خوشحالم.

سفیر بنگلادش خاطر نشان کرد: حضرت علی علیه السلام حامی بزرگ انسانیت است وحضور در این حرم آرام قلب را آکنده از مسرت وآرامش می کند.

گفتنی است تولیت آستان در پایان این دیدار هدایای متبرکه ای را از قبیل ترجمه انگلیسی کتاب مفاتیح الجنان به میهمان آستان تقدیم کرد.

حضرت علی (ع) حامی بزرگ انسانیت است

حضرت علی (ع) حامی بزرگ انسانیت است

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید