حضور رئیس جمهوری در غرفه «سینماپرس»/ روحانی: با «جنتی»خوب باشید!

0

به نقل از گیگر:

به گزارش خبرنگار سینماپرس، صبح امروز یکشنبه ۱۷ آبان ماه «حسن روحانی» ریاست جمهوری به همراه علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات واقع در مصلای تهران بازدید کرد.

در این بازدید که حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی و حسین فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور به اتفاق حسین انتظامی معاون مطبوعاتی و حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه چند تن از مدیران مسئول رسانه ها نیز حضور داشتند، حسن روحانی در غرفه سینماپرس حاضر شد و از نحوه فعالیت این شبکه خبری مطلع گردید.

بر اساس این گزارش سعید الهی مدیر مسئول سینماپرس که به استقبال رئیس جمهور و هیأت همراه وی آمده بود در توضیحاتی ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی خواستار اعلام زمانی مشخص برای حضور رئیس جمهور در شورای عالی سینما پس از گذشت ۲۶ ماه از استقرار دولت یازدهم شد تا به عنوان نویدی به اهالی سینما در قالب یک خبر بر روی خروجی سینماپرس منتشر شود که «روحانی» در پاسخ گفت: «حال امروز ما تیتر شما نباشیم اتفاقی نمی افتد؛ هر وقت خواستیم در جلسه شرکت کنیم، خودمان می گوییم!»

وی همچنین با خسته نباشید به عوامل حاضر در غرفه سینماپرس تأکید کرد: «کار در حوزه سینما خوب و امری تخصصی است.»

نکته قابل تأمل در بازدید رئیس جمهور از غرفه سینماپرس اینکه در همان بدو ورود، علی جنتی وزیر ارشاد در معرفی این رسانه به شخص اول اجرایی کشور با لبخند و کنایه رو به حسن روحانی گفت: «آقای دکتر اینها هر روز برای وزارت ارشاد مطلب می زنند».

رئیس جمهوری نیز اگرچه در هنگام این توضیح خنده بر لبانش نشست اما در پایان بازدید خود گفت: «سعی کنید با دکتر جنتی خوب باشید!»

شایان ذکر است بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات از دیروز شنبه کار خود را آغاز کرده و تا جمعه ۲۲ آبان دایر است. غرفه سینماپرس در شبستان یکم، راهروی اصلی نمایشگاه میزبان هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب میزبان مخاطبان و علاقمندان به ویژهع اهالی سینماست.

پاسخ دهید