حضور رنو با سه محصول جدید در ایران!

0

renult.clio4.01

اگرچه هنوز تکلیف حضور این خودروساز فرانسوی در ایران کاملا مشخص نشده است، اما این شرکت در صورت حضور در کشور سه خودروی جدید را ارائه خواهد کرد. شرکتی که خودروی L90 آن در ایران با استقبال خوبی روبرو شد.

Renault-Clio-IV-2014-side-view2

اولین مدل، خودروی کلیو۴ خواهد بود که دارای موتوری ۱۲۰۰ سی‌سی با قدرت ۱۲۰ اسب بخار است. این خودرو مصرف سوخت پایینی داشته و به‌طور ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۲.۵ لیتر بنزین مصرف می‌کند. احتمالا قیمت این خودرو ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

renult-captur

خودروی بعدی کپچر است که البته پیش از این توسط ایران خودرو به صورت وارداتی عرضه شده است. این خودرو نیز مانند کلیو۴ از یک موتور ۱۲۰۰سی‌سی البته با توربو شارژ استفاده می‌کند. این کراس اور مصرف سوخت مناسبی داشته و استانداد آلایندگی یورو ۵ را داراست. قیمت فعلی این خودرو در بازار حدود ۱۰۵ میلیون تومان است که البته درصورت تولید آن در ایران کاهش قیمت خواهد داشت.

renault-kwid-25k-bookings2

اما رنو قصد دارد خودروی کوئید یکی از ارزان‌ترین محصولات خود را نیز در ایران عرضه کند. کوئید از یک موتور ۸۰۰ سی‌سی بهره می‌برد که تنها ۵۳ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. البته هنوز مشخص نیست که این محصول در کدام یک از شرکت‌های ایران خودرو یا سایپا تولید خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید