حضور مدیا موتوروز با دو خودروی MG GS و MG6 Turbo در نمایشگاه خودروی مشهد

0

سالانه در کشور ما سه یا چهار نمایشگاه مربوط به خودرو برگزار می‌شود که مشهد، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مربوط به این سوژه پرطرفدار در داخل کشور است که همه ساله در تابستان و در این شهر بزرگ برگزار می‌شود. با آنکه وسعت و تنوع شرکت کنندگان در این نمایشگاه به هیچ عنوان قابل قیاس با رویدادهای مطرح بین المللی نیست، اما به دلیل حضور تولید کنندگان داخلی و خودروهایی که بیشترین سر و کار را با مردم‌مان دارند، ما نیز تلاش کردیم تا سرکی به این نمایشگاه بکشیم و از سالن‌های مهم‌تر آن برایتان عکس و فیلم اختصاصی تهیه کنیم، تا پیش از این گزارش‌هایی در ارتباط با خودروهای جدید سیتروئن، میتسوبیشی، ام‌وی‌ام X33S، فاو D60، اچ‌۳۰ کراس، چانگان، سانگ یانگ و… منتشر کردیم و حال قصد داریم تا به سراغ نماینده اصلی MG در ایران یعنی مدیا موتورز برویم.

مدیاموتورز با محصولات زیادی در نمایشگاه حضور پیدا نکرده بود و تنها دو خودروی MG GS و MG6 Turbo در دو رنگ در غرفه این شرکت حضور داشت که با توجه به طراحی خاص و مدرن‌شان، بازدید کنندگان نسبتا زیادی را به خود جذب کرده بودند.

MG 7

اولین خودرویی که در غرفه این شرکت خودنمایی می‌کرد، MG6 توربو بود، خودرویی که در نمونه فیس لیفت شده و ۲۰۱۶ در آنجا حضور داشت. این ماشین که از طراحی جذابی بهره می‌برد، مجهز به موتور ۱۸۰۰ سی‌سی با قدرت ۱۶۰ اسب بخار است و از یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک استفاده می‌کند.

MG 4MG 8

دومین محصولی که در دو رنگ حضور داشت، MG GS، شاسی بلند این کمپانی چینی اما با تاریخ انگلیسی است. این خودرو از یک موتور پرقدرت ۲۰۰۰ سی‌سی توربو با قدرت ۲۱۷ اسب بخار استفاده می‌کند که همین امر سبب شده تا صفر تا صدی در حدود ۸ ثانیه داشته باشد و یکی از سریع‌ترین شاسی بلندهای بازار باشد.

MG 2 MG 1

در ادامه کلیپ اختصاصی که ما از غرفه این شرکت در نمایشگاه گرفتیم را مشاهده می‌کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید