حضور 55 دانشجو در مدرسه تابستانی علوم اعصاب

0

دبیر کمیته دانشجویی ستاد توسعه علوم و فناروی‌های شناختی معاونت علمی دانشجویان گفت: 55 دانشجو در مدرسه تابستانی علوم اعصاب شناختی معاونت علمی شرکت دارند.

رضا پناهی دبیر کمیته دانشجویی ستاد توسعه علوم و فناروی‌های شناختی معاونت علمی دانشجویان در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی  با اشاره به نخستین مدرسه تابستانی دانشجویی علوم اعصاب شناختی  اظهار داشت: با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و همکاری دانشگاه‌ ایران، شهید بهشتی، مرکز پژوهش‌های بنیادین، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و پژوهشکده علوم شناختی برگزار می شود.

وی یاد آور شد: این مدرسه تابستانی با حضور 55 دانشجوی رشته‌های مختلف از سرتاسر کشور برگزار شده و دانشجویان در این مدرسه به مدت یک هفته در حوزه علوم اعصاب شناختی آموزش می‎بینند.

دبیر کمیته دانشجویی ستاد توسعه علوم و فناروی‌های شناختی معاونت علمی دانشجویان عنوان کرد: در این برنامه علاوه بر شکل گیری همکاری‌های بین رشته‌ای دانشجویان رشته‌هادر این مدرسه تابستانی به چندین گروه تقسیم شده تا هر گروه پژوهشی بین رشته‌ای را انجام داده و در نهایت از پژوهش برگزیده روز اختتامیه این مدرسه تقدیر می شود.

وی گفت: در کنار تمام کارگاه‌ها و برنامه‌های نشستی با عنوان “هنر و علوم شناختی” با حضور اساتید علوم شناختی و شاعران معاصر برگزار و ارتباط ادبیات و علوم شناختی بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید