حضور 600 دانش ‌آموز در کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی

0

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از حضور 600 دانش‌آموز در کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی که از 14 شهریور آغاز می‌شود خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در نشست خبری که امروز در ساختمان مرکزی این اتحادیه برگزار شد، اظهار داشت: کنگره دوازدهم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از 14 تا 16 شهریور با حضور 600 دانش‌آموز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می‌شود.

وی به اهداف برگزاری این کنگره اشاره کرد و گفت: تجدید پیمان با آرمان‌های نظام و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، هویت بخشی به اعضای فعال و مشارکت در تصمیم‌سازی‌های کلان، آموزش جهت انجام فعالیت‌های جریان ساز و ارتقای سطح معنوی و فکری اعضا، افزایش روحیه اخوت تشکیلاتی، ارتقای سطح آگاهی در حوزه شناخت صحیح از دانش و مبانی استکبارستیزی و کسب و ارتقای سطح مهارت‌های لازم در طراحی و اجرای عملیات‌های مختلف فرهنگی از جمله اهداف برگزاری این کنگره است.

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه این کنگره جزء عالی‌ترین رکن‌های تشکل‌های دانش‌آموزی است عنوان کرد: این برنامه شامل اعضای هیئت علمی بوده که توسط استانها انتخاب شده‌اند.

علامتی ادامه داد: در این کنگره اساسنامه اتحادیه به همه پرسی گذاشته شد و با توجه به نظرات ارائه شده اساسنامه به تصویب رسید.

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در خصوص تشکیل کار‌گروه های این کنگره بیان کرد: کار‌گروه اقتصاد مقاومتی ، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، استکبار‌ستیزی، دشمن‌‌شناسی و تحول بنیادین در آموزش و پرورش با حضور کارشناس این عرصه‌ها برگزار می‌شود.

در حال تکمیل/

لینک مطلب

پاسخ دهید