حمایت جولیا رابرتس از حرکت اعتراضی جنیفر لارنس

0

به نقل از گیگر:

جولیا رابرتس هنرپیشه هالیوودی موضع‌گیری جنیفر لارنس درباره اختلاف دستمزد میان بازیگران زن و مرد در سینمای هالیوود را باعث افتخار خود می‌داند.

به گزارش سینماخبر، بازیگر زن برنده اسکار، بفتا و گلدن گلوب که برای تبلیغ فیلم «راز درون چشمانشان» در برنامه «صبح به خیر آمریکا» حاضر شده بود، در پاسخ به سوالی درباره اعتراض جنیفر لارنس به اختلاف دستمزد زنان و مردان بازیگر در هالیوود گفت : «من او را تشویق می‌کنم. او جوان، پرشور و بااستعداد است و من کار او در برهم زدن این موضوعات را دوست دارم.»

او ادامه داد : «منظورم این است که او انرژی زیادی دارد و آنچه که در ذهن دارد را بر زبان می‌آورد، که به نظر من خیلی خوب است.»

رابرتس هم اکنون به جمع دیگر ستاره‌هایی پیوسته که از نوشته لارنس با عنوان «چرا من از همبازی مرد خود کمتر دستمزد می‌گیرم؟» حمایت کرده‌اند. جینا دیویس یکی از کسانی بود که از لارنس به خاطر این نوشته تشکر کرد. اپرا وینفری هم پس از انتشار این نوشته به این نکته اشاره کرد که نوشته‌ای مانند این می‌توانست در سال 1985 منتشر گردد.

البته در همین حال زنان مشهوری هم هستند که از اقدام لارنس حمایت نمی‌کنند. برای نمونه کیت وینسلت اینگونه صحبت کردن در مورد مسائل مالی را شایسته نمی‌داند. او به تازگی در این باره گفته است : «به نظر من صحبت کردن به صورت عمومی درباره این گونه مسائل مناسب نیست.»

منبع : خبرانلاين

 

پاسخ دهید