حمایت مایلی کهن از نمازی برای انتقاد از کروش؛ کسی که قبلا می گفت «این آمریکایی است»!

0

ورزش > فوتبال ملی – محمد مایلی کهن بار دیگر اعلام کرد چرا کارلوس کروش به امید نمازی دستیار سابقش توهین کرده است؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدیر فنی تیم ملی امید برای چندمین بار در یک سال گذشته با دفاع از امید نمازی دستیار سابق کروش، به انتقاد از این مربی پرتغالی پرداخت و گفت نباید به او توهین می کرد. کروش بعد از جدایی ناگهانی نمازی از تیم ملی، به انتقاد شدید از او پرداخت و گفت: «کارهایی که نمازی در تمرین انجام می داد، عباس آقا(تدارکاتچی تیم) هم انجام می دهد.»
عصبانیت کروش از امید نمازی هم دلیل داشت. این مربی در آستانه جام جهانی پس از آنکه مطالبات خود را از فدراسیون نگرفت، با وجود داشتن قرارداد با تیم ملی، بی آنکه کروش و کفاشیان را در جریان بگذارد ایران را ترک کرد و رفت. چند روز بعد هم خبر رسید او با تیم ملی بانوان آمریکا به توافق رسیده است! پس از این اتفاق کروش که به شدت گلایه داشت و تاکید می کرد نمازی به ایران پشت کرده است، علیه او مصاحبه تندی انجام داد.
حالا مایلی کهن تبدیل به مدافع امید نمازی شده است؛ کسی که به یاد داریم در ابتدای حضورش در تیم ملی، با شدیدترین انتقادات شخص مایلی کهن روبرو شد. این مربی در آن زمان پس از انتخاب نمازی به عنوان دستیار کروش، گفت: «یک آمریکایی را مربی تیم ملی کرده اند و می گویند مربی ایرانی گذاشته ایم. اینهمه مربی خوب ایرانی داریم آنوقت یک آمریکایی را مربی تیم ملی می کنند!»

 

252 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید