حمله طارمی و محمدی به عنوان آقای گلی

0

ورزش > لیگ برتر – مهدی طارمی و مهرداد محمدی دو بازیکن جوان و آینده دار فوتبال ایران هستند که توانسته اند در همین هفته های ابتدایی لیگ برتر فاصله خود را از سایر مهاجمان افزایش دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهرداد محمدی و مهدی طارمی دو مهاجم جوان لیگ برتر با گلزی در هفته هشتم لیگ برتر خود را 6 گله کردند و به صورت مشترک در صدر جدول گلزنان قرار گرفتند.طارمی و محمدی دومین فصل حضورشان را در لیگ برتر تجربه می کنند و توانسته اند آمار خوبی از خود بجای بگذارند. این دو مهاجم توانسته اند میانگین هربازی یک گل را ثبت کنند.محمدی و طارمی در هشت هفته توانسته اند شش گل به ثمر برسانند و به نظر می رسد این دو، حاضر به از دست دادن عنوان آقای گلی نیستند.


محمدی با دو گلی که به استقلال اهواز زد از طارمی پیشی گرفت اما گلزنی مهاجم اول پرسپولیسی ها مقابل صبای قم دوباره این بازیکن را در صدر جدول گلزنان قرار دهد. طارمی و محمدی دو مهاجمی هستند که از قدرت سر زنی،دریبل و شوت بهره می برند و این توانایی آنها باعث شده تا از سایر مهاجمان لیگ فاصله بگیرند. سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید دو مهاجمی هستند که در تعقیب طارمی و محمدی هستند اما به نظر نمی رسد طارمی و محمدی به این راحتی تسلیم شوند و این رقابت آنها باعث جذاب تر شدن لیگ و بازی های این دو تیم می شود.

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید