حمله مصرف کنندگان آمریکایی به تسلا !

0

تعدادی از خریداران و فروشندگان خودرو در ایالات‌متحده، پس از به وقوع پیوستن سه حادثه پی در پی رانندگی برای خودروهای تسلا؛ که ناشی از ضعف سیستم رانندگی خودکار بود؛ اصرار دارند که دولت ایالات‌متحده آمریکا، باید کمپانی تسلا را برای کاهش میزان سرعت خودروهای خود تحت فشار قرار دهد.

TESLA-2

آنها در نامه‌ای که برای باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ارسال کردند؛ خودروهای تسلا را فاقد ایمنی و امنیت دانسته، و خواهان جلوگیری از تردد خودروهای خودران در جاده‌های ایالات‌متحده شدند.

از نظر آنها اکنون بهترین فرصت ممکن برای توقف استفاده از تکنولوژی رانندگی خودکار در آمریکا است. این مصرف کنندگان معتقد هستند که تکنولوژی رانندگی خودکاری که توان تشخیص یک کامیون سفید را در مسیر حرکتی خود نداشته و نمی‌تواند به موقع ترمز کند؛ هیچ جایگاهی در جاده‌های آمریکا ندارد!

آنها در بخش دیگری از نامه خود می گویند: «تسلا فقط به ارائه سیستم رانندگی خودکار اکتفا کرده و هیچ فکری برای امنیت رانندگان نمی‌کند و تمام وعده‌های این کمپانی درباره ایمنی خودروهایش، پوچ و بی‌اساس است. تسلا با سیستم رانندگی خودکارش مشتریان آمریکایی را به موش آزمایشگاهی تبدیل کرده است».

در عین حال مدیر اجرایی تسلا، ایلان ماسک ؛در واکنش به اعتراضات گفته است که ما سیستم رانندگی خودران را به زور به مشتریان خود ارائه ندادیم و آنها میتوانند با خاموش کردن این سیستم، اتومبیل را در اختیار بگیرند!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید