حیدری: یک گل هم برای برد کافی است/ این چمن اصلا خوب نیست

0

ورزش > فوتبال ملی – سایت فدراسیون فوتبال نوشت: بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید بازی در چمن مصنوعی “اصلا خوب نیست”.

خسرو حیدری در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره رویارویی ایران برابر گوام در زمین چمن مصنوعی اظهار کرد: بازی بر روی این چمن اصلا خوب نیست. بیشتر بازیکنان تیم ملی بازی روی چنین زمینی را تجربه نکرده اند و کارمان سخت است اما امیدوارم با تمریناتی که در این چند روز انجام داده و می دهیم بتوانیم راحتتر با این شرایط کنار بیاییم. به هر حال ما ایران هستیم و تیم اول آسیا و باید نتیجه خوبی برابر گوام کسب کنیم تا روند خوبمان تداوم داشته باشد.
وی افزود: از طرف دیگر یکسری از بازیکنان به خاطر مصدومیت و تعدادی دیگر هم به خاطر نگرفتن ویزا به همراه تیم ملی به گوام سفر نکردند و این موضوع در کنار زمین چمن مصنوعی کارمان را سخت می کند. نباید فکر کنیم چون در تهران این تیم را پر گل برده ایم، اینجا هم می توانیم با همان تعداد گل گوام را شکست بدهیم. یک گل هم برای کسب سه امتیاز کافی است و ابتدا باید به این موضوع فکر کنیم. بازی کردن در اینجا کار آسانی نیست.
حیدری درباره پیروزی برابر ترکمنستان گفت: سه امتیاز خیلی خوبی را کسب کردیم. نمایش خوبی را هم ارائه کردیم. فکر می کنم اینکه توانستیم زود به گل برسیم، خیلی به ما کمک کرد تا بتوانیم آن نمایش خوب را ارائه کنیم.
او همچنین با اشاره به حضور پرتعداد هواداران در ورزشگاه آزادی هم گفت: مردم تیم ملی را دوست دارند و رابطه ای که هواداران با کی روش دارند هم باعث می شود که تعداد زیادی تماشاگر به ورزشگاه بیاید. امیدوارم که در همه بازیها بتوانیم از حمایت تماشاگران برخوردار باشیم.

256 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید