خاکپور: این‌که بازی عقب‌افتاده را جبران کردیم مرا خوشحال کرد

0

ورزش > فوتبال ملی – این روحیه و باور در تیم ما شکل گرفته که نمی بازیم و حتی اگر از حریف عقب بیفتیم بازنده نخواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی تیم فوتبال امید بعد از تساوی مقابل استرالیا گفت: بازی بسیار خوبی برای هر دو تیم بود و قبل از اغاز مسابقات انتخابی المپیک محکی جدی خوردیم. در نیمه اول یک مقدار سازمان تیمی ما بهم ریخته بود و بازی قابل قبولی انجام ندادیم. اما در نیمه دوم به مراتب بهتر از استرالیا بازی کردیم و موقعیت های زیادی را روی دروازه این ایم خلق کردیم که شاید اگر در زدن ضربات اخر دقت بیشتری می کردیم، می توانستیم برنده بازی باشیم.

خاکپور افزود:بازی فوق العاده سنگینی برای تیم ما بود و بازیکنان ما مقابل تیمی که جزو قدرت های برتر فوتبال اسیاست، تجربیه بین المللی خوبی کسب کردند که اتفاق بسیار مهم و ارزشمندی بود.

سرمربی تیم امید در خصوص تعویض های زیادی که در نیمه دوم انجام شد، گفت:با توجه به اینکه تعداد تعویض ها ازاد بود سعی کردیم تا یک سری لز بازیکنان را در این مسابقه سخت و پرفشار محک بزنیم.

خاکپور با اشاره به حفظ روند شکست ناپذیری تیم امید و جبران گل خورده مقابل استرالیا گفت: این نکته خیلی برای ما مهم و اساسی بود که بازیکنان ما بعد از گلی که دریافت کردند، به هیچ وجه بهم ریختگی نداشتند و با روحیه بالا برای جبران نتیجه جنگیدند و توانستند بازی را به تساوی بکشند. ضمن اینکه حتی می توانستند برنده بازی نیز باشند.

خاکپور افزود:این روحیه و باور در تیم ما شکل گرفته که نمی بازیم و حتی اگر از حریف عقب بیفتیم بازنده نخواهیم بود. نکته روحی روانی مهمی که فکر می کنم ارزوی هر مربی در تمام دنیاست.

سرمربی تیم امید ادامه داد: ما در اکثر بازی ها از حریفان پیش افتادیم و این بازی تجربه خوبی برای ما شد تا مقابل استرالیا که جزو قدرت های برتر اسیاست و بسیاری از بازیکنانش در لیگ های اروپایی بازی می کنند عقب افتادیم و برای جبران نتیجه تلاش کردیم و موفق شدیم. از بابت این اتفاق مهم خوشحالم و امیدوارم که همین روند را ادامه بدهیم.

خاکپور در پایان به برنامه های پیش روی تیم امید اشاره کرد و گفت: اردوی بعدی بعدی ما در ترکیه خواهد بود و سعی می کنیم تا در انجا هم بازی تدارکاتی مناسبی داشته باشیم. بعد از ان هم اخرین اردوی ما در کیش خواهد بود و انشاالله عازم مسابقات خواهیم شد.

258 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید