خاکپور به دلیل کم بودن مبلغ فراردادش به تیم ملی امید پشت کرد؟

0

ورزش > فوتبال ملی – تسنیم نوشت:حبیب کاشانی در گفت و گویی اعلام کرد در نامه استعفای محمد خاکپور آمده است که حتی مدیر تیم ملی امید هم حامی مربی ایرانی نیست.

حبیب کاشانی توضیحاتی درباره استعفای ناگهانی محمد خاکپور از سرمربیگری تیم ملی امید داد. او در این باره توضیح می دهد: «خاکپور این نامه را روز چهارم مهرماه به مایلی‌کهن داده و از او خواسته بود تا پایان مسابقات غرب آسیا آن را نبیند. خاکپور در این نامه اعلام کرده بود که فدراسیون به مربیان ایرانی بها نمی‌دهد و عِرقی به مربیان ایرانی ندارد و گفته بود من (کاشانی) هم همسو با فدراسیون حرکت می‌کنم. خاکپور اعتقاد دارد چطور وینگادا در حالی که در تیم امید مسئولیت داشت و نتایج خوبی نگرفت، تا حد زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد، اما این موضوع در مورد مربی ایرانی صدق نمی‌کند.»
کاشانی در پاسخ به این سؤال که مبلغ در نظر گرفته برای خاکپور چقدر بود، می گوید: «قرارداد یک ساله در نظر گرفته شده برای خاکپور 250 میلیون تومان بود و در صورتی که تیم امید موفق به صعود به المپیک شود به وی 250 میلیون به عنوان پاداش تعلق می‌گرفت. در مرحله اول مسابقات نیز برای این مربی 60 میلیون تومان حقوق و 40 میلیون تومان پاداش (در مجموع 100 میلیون تومان) در نظر گرفته شد که البته خاکپور آن را دریافت نکرد. او تا به امروز پاداش‌ها و پول توجیبی هم نگرفته است.»
او ادامه می دهد: «یکی از مواردی که در قرارداد خاکپور وجود داشت و موجب اعتراض او شد این بود که در بندی اعلام شده بود که اگر سرمربی تیم پس از پایان همکاری صحبتی علیه فدراسیون انجام دهد باید پولی که گرفته را پس دهد. خاکپور اعتقاد داشت این‌گونه موارد فقط شامل حال مربیان ایرانی می‌شود.»
مدیر تیم ملی امید درباره شایعات حضور مربیانی چون قلعه نویی و… روی نیمکت تیم امید، می گوید: «من اسمی از فردی نمی‌آورم اما از روز گذشته تاکنون چندین نفر به من زنگ زدند و یا پیامک دادند و آمادگی‌شان را برای هدایت تیم امید اعلام کردند. حتی فردی که در خارج از کشور حضور دارد به من گفت می‌تواند سرمربی تیم امید شود.»

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید